Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyári szünet alatt a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári szünet alatt a lányok is többet masztiznak, nem csak a fiúk?

Figyelt kérdés

jún. 25. 11:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
9%
Szégyen és gyalázat a stílusuk itt egyeseknek. Mint az állatok, közösen orgiázni? Fajtalan koszos szodomai embertelen bűnök lennének belőle, de bűn a maszti és a házasság előtti szex is, elég rendesen. Menjetek dolgozni, meg törődjetek a családdal és a közösségi élettel, meg tanuljatok, nem segget vakargatni kell, meg egymással piszkoskodni...
jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Hogy mi? Meg vagy huzatva? Boomer vagy? Szerinted én nem dolgozom és nem segítem idős anyámat nénikémet? Csak irigykedsz mert rút testbe rossz lelkülettel születtél. Szánunk tégedet innen!
jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12%
Akinek nem inge, ne vegye magára, nem konkrét válaszadókra gondoltam, hanem egy adott embertípusra. Bocsánat. Én senkit nem bántok, alapelvet írtam le.
jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
Ide figyelj, DP privátozó, takarítsd el innen magad, amíg én nem teszem meg... Összevissza szélhámoskodsz itt évek óta, nem írhatom ki ide a neved mert szabályok vannak, de az, hogy olyan életkorokat adsz meg, amiből egyik se valós, meg felhasználsz olyan nevet, ami valakiknek személynevük... Az már sok.
jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#14 Barátom, te már elmondtad ezt nagyon sokszor, mégis itt vagyok :D gondolom a bugyikás-talpikás képekért kuncsorgás belefér az alapelveidbe ;) van elég privátom tőled amiben leírod
jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha több szabadidőm van, akkor több maszti is belefér.
jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen többször.
jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Aha
jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#11

Napszúrást kaptál?

jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19: nem, ő ilyen. Néha megjelenik és hasonló szellemiségben osztja az észt. Privátban egy igazi kis perverz, van egy csomó screenshotom amit megmutatok szívesen annak akit érdekel
jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!