Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti benne lennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti benne lennétek a swinger klubba, hogy óvszer nélkül dugjatok egy nőt? Abból a célból, hogy a nő megtermékenyüljön és gyereket szüljön?

Figyelt kérdés
jún. 24. 09:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

"Swinger kulibba minél több pasival meg dug.atni magam óvszer nélkül, belém élezéssel és gyereket szülni úgy, hogy a férjem neveli fel."


Egyik válaszra adott kérdés után merült fel.

Vannak-e egyáltalán ilyen idióta pasik. De a privátból kiderül, hogy sajnos vannak...

jún. 24. 09:58
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hallottam egy nőről, aki stabil párkapcsolatot nem akart, de gyereket viszont igen. Kinézett magának egy (biológiai) apukának alkalmasnak látszó pasit, tette-vette magát előtte és felcsináltatta magát majd továbblépett. A nő azután szépen felnevelte lányát -- egyedül.
jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem swingerben és nem is mostanában de kaptam egyszer egy ilyen felkérést egy pártol ahol konkrétan a megtermékenyítés lett volna a “feladat” normál fizikai úton .

Természetesen nem vállaltam, nem tudnék úgy tovább lépni az életben, hogy van valahol egy gyerekem aki nem lehet velem

jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Egy másik esetben viszont ismerem személyesen az anyukát: Volt egy lány a társasában, akit minding szinglinek ismertünk. Majd egyszer csak terhes lett. Az ember ilyenkor a leendő apukát keresi a történetben. Erre az volt a válasz, hogy nem élt/él együtt a gyerek apjával és nem is szándékozik. Csak a gyereknemzéshez vette igénybe segítségét.

Tegyük hozzá, hogy mindkét esetben kulturált, művelt, diplomás lányok voltak a történet főszereplői.

jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok, ha egyedül maradok és nem találok pár éven belül valakit aki családot szeretne velem nekem is hasonló lenne a terv. Nem nemi betegségeket összeszedni swingerben, de valami kalandból teherbe esni és egyedülálló anyaként gyereket nevelni
jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez oké. De x pasival lefeküdni... "kitalálni" ki az apa. Mellette a fertőzések is... mert azért ebbe nemcsak a terhesség esélye van bene, hanem a fertőzéséé is.
jún. 24. 10:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a része tényleg hülyeség
jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
El ne hidd már te is az ilyen kamu válaszokat. Itt a nyári szünet, tele a kategória kanos iskolásokkal..
jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy válaszra adott kérdés után merült fel...
jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát az a ritka aki utána egyedül neveli fel, mert a gyerektartásra mindegyik igényt tart.
jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!