Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki, hogy reagálna ha megtudná,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy reagálna ha megtudná, hogy a barátnője/felesége a használt bugyijait, zoknijait adná el az interneten ?

Figyelt kérdés
Ez már bele tartozna nektek a “megcsalás” kategóriába?

jún. 24. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Milyen megcsalás használt zoknit fehérneműt eladni! Gyerekes gondolkodás!
jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ott az idézőjel. Pont ezért. Nyilván tudom mi az érzelmi és a fizikai megcsalas, csak érdekelne ez a szitu kinek milyen kategóriába vagy megítélésbe tartozik. Nem hinnem, hogy ez gyerekes de te tudod.
jún. 24. 08:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy van kereslet ilyen ruhadarabokra. Nem rossz kiegészítés (én is vásároltam már)

Nem megcsalás, bár igen, kicsit zavarna. Örülnék, ha nem lebukna, hanem mondaná, hogy ilyenbe szeretne belevágni.

jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megcsalás! Kib.szottul izgatna
jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy kis részesedésért cserébe segítek is, ha kell....
jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez tetszik 😀
jún. 24. 09:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, építenék köré egy brandat!


Lehetne válogatni is. Nedves, véres, hugyos, kakákos, folyásos, extrán büdösre izzad, vagy csak normál használt stb...😱🤪🤪😂😂😂

jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Számonkérném, hogy hol van az a pénz a családi kasszából 😋
jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na és ha a férj árulná a felesége tangáit? :)
jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9# én árultam a párom tangáit, örült, mikor hónap vén oda adtam neki 60 rongyot, hogy költse el, meg 10 új tangát!
jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!