Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lányok nektek hol a határ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányok nektek hol a határ bdsm-ben?

Figyelt kérdés
Mi a leg extrémeb amit engedték a domnak?

jún. 24. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem így működik! Sok minden határozza meg, hogy mit lehet, mit nem. Erre van a kommunikáció!
jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is nagyon változó, általában a lelkiállapotomtól függ. Teljes mértékig, 110%-ig bízni kell hozzá a partnerben, máshogy nem érzem magam biztonságban (én, lehet másnál máshogy van). Én alapvetően azt szeretem, ha teljesen ő dönti el mit csinál, hogy csinálja, bár nyilván folyton kérdez-figyel rám, nem használ ki semmit. Olyan is volt, hogy az ami máskor teljesen beindított, és már alig bírtam magammal, akkor éppen nem esett jól, és akkor ezt megbeszéltük.

Legextrémebbnek az anális dolgokat mondanám, mert alapvetően én egyáltalán nem szeretem…🤷🏻‍♀️

jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, utolsó vagyok, hozzátenném, mert ez nem volt egyértelmű, hogy van partnerem.😁 De köszi a sok privátot.
jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha 20 éves tapasztalatod van #2-es akkor miért kezdő lányokat keresel? Mert azok még elhiszik, hogy azért puha, hogy ne fájjon? Elhiszik azt is, hogy amit BDSM tapasztalatnak mondasz az valójában csak szemfényvesztés? Ezt meg ugye egy tapasztalt nőnek nem tudod bemagyarázni...
jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
#5 vagy csak az, hogy egy tapasztaltabb nő megszabja a határait, és nem hagyja kihasználni a “kiszolgáltatott” helyzetét. Valamint nyilván van mihez hasonlítania, így a kedves válaszoló gyorsan lebukna, hogy nem is olyan tapasztalt vagy domináns. De a fiatal lányok sokszor határozatlanabbak, és könnyebben “idomíthatóak”, meg bármire rávehetőek. Ezért nem bújik ki a szög a zsákból. De ez csak az én tippem.😌
jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Versenyzővagyok ***** válasza:
67%
Édes istenem....
jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!