Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szexelünk és ez szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexelünk és ez szerinte normális, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kb havi szinten szexelünk az elmult evben, ugyanis a baratom (igen, lehet meglepo de sajnos en vagyok a no) inkabb programokra megy. Ugy erzem sokszor hogy mar hozzam sem akar erni, viszont lattam az elozmenyekben, hogy maszturbal. Probaltam vele megbeszelni, az volt a valasz, hogy minden ferfi maszturbal a parja mellett es hulye vagyok ha ezt nem fogom fel. Elmondtam neki, hogy nekem az a bajom, hogy velem viszont kb mar semmi nincs, tehat masra vagyik, csak ram nem. Erre azt mondta, hogy egy ido utan a kapcsolatban nem ez a prioritas. Rakerdeztem, mi baja van velem, nem kaptam ertelmes valaszt, azt mondta hogy semmi, en vagyok a legszebb, stb.

Magyarul rám unt? Mi baja van? En biztosan nem akarok igy elni.


jún. 24. 07:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a ge cibe es keress egy sracot aki mwgdug mindennap
jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

- Manci, ma este a haverokkal megyek sörözni...

- Rendben, Józsi, én meg ma este dugni fogok. Azzal, aki itthon lesz...

jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

#3 szörnyű hozzáállás. Remélem csak irónia, amit írtál, mert ha nem, az elég nagy baj és jobb lenne, ha te többé senkinek nem adnál tanácsot, főleg nem nőknek.


Kérdező, te is nagyon jól tudod, ennek mi kell, hogy legyen a vége. Szembesítened kell (tudom, hogy már megtetted, de keményebben). Hiába adsz ultimátumokat. Ha nem akar szexelni, nem fog. Ha mêgis, az erőltetett lesz. Amúgy milyen programokra jár el? Nem lehet hogy van valakije?

Prioritás... Ez hülyeség, csak köntörfalaz. Tudja a választ, csak nem mondja meg. Én 6 éve vagyok együtt a párommal és heti 3 meg van. Persze mindenki más...


Tudod, hogy ez a kapcsolat nem kellene hogy sokáig tartson. Hiszen nem kapod meg, amire vágysz. Az önbizalmadat is lerontja...

jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
13#,3#-ként írom. Evidens az ironizálásom. Amúgy meg te magad is írtad, nem lehet elvárni azt amit nem akar a másik. Meg van az oka. Tök jó ilyenkor a saját kárán megtanulja az ember, hogy másként is lehet csinálni, csak ahhoz idő is kell.
jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha ironozálsz, akkor azzal nincs baj, azt megértem. Azzal lett volna bajom, ha ezt komolyan gondolod.
jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem normális. De én azt sem értem, hogy ilyen válasz után miért vagy még ezzel az idiótával.
jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%

Mi az, hogy egy ido utan a kapcsolatban nem ez a prioritas?

Mi 55 évesek vagyunk el sem tudnánk képzelni egy napot úgy, hogy ne legyen szex. A szex az elsődleges priorítás egy kapcsolatban. Hagyd ott minél hamarabb, mert csak egyre rosszabb lesz és más dologkban is ezt fogja majd csinálni és aztán meg majd késő lesz és bánni fogod, hogy nem léptél ki hamarabb.

jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagy kívánatos!
jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Masvalakit dug a hatad mogott
jún. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!