Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, veletek volt olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, veletek volt olyan, hogy a nő nem ment bele az aktusba, vagy menet közben le akart állni? Megtettétek?

Figyelt kérdés

Mármint hogy például bármilyen okból nem akart aktust, vagy nem olyan módon. De már felizgatott titeket, benne voltatok a dologban.

Vagy olyan hogy például menet közben szerette volna abbahagyni, vagy változtatni. Kompromisszum képesek voltatok? Dühösek letettek, vagy mit tettetek, hogy zajlott?


22N (hálásan köszönöm, ha normálisan válaszoltok☺️)



jún. 23. 15:05
1 2
 1/12 Senior Séf ***** válasza:
73%
Az első komolyabb kapcsolatomban volt. Én 16, a csaj 18. Éjszakai gyors, sehol egy utas. Alaposan felizgatott, aztán nem lett semmi, csak vőlegénybetegség.
jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ki ismerne be akár névtelenül egy nemi erőszakot?
jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Volt olyan többször is hogy a lány félbe szakította az aktust főleg azért mert akkor kezdtünk szexelgetni és fájt neki eleinte. Természetesen abba hagytam azonnal. Mindig figyelek a partnereimre mit mondanak vagy mi a reakciójuk és inkább kérdezek ha látom, hogy valami nem kerek. Olyan sosem volt hogy akaratuk ellenére folytattam. 24F
jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Igen, régen. Egy diszkó közelében laktam és volt, hogy összejöttem egy-egy lánnyal. Volt, hogy kimentünk sétálni a friss levegőre(akkor még lehetett cigizni a szórakozóhelyeken), és mikor megtudták, hogy a közelben lakom, mondták, hogy menjünk szobára. Aztán volt, hogy félidőben meggondolták magukat és én meg ott maradtam álló f*sszal.

Nem örültem neki, de mit csinálhattam volna, ha nem akarták folytatni? Erőszakoskodjak vagy mi?

Hát visszakisértem őket a buliba. Max. legközelebb nem velük mentek ki a levegőre :)

jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos többször is volt ilyen!
jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha lány meggondolj magát, akkor abbahagyjuk. Ez a normális.
jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyszer szűz volt a lány, és mégsem állt készen, máskor pedig mint kiderült többet akart volna tőlem, így orálnál tovább nem akart menni így hát nem is mentünk. Sosem erőltettem olyat amit a másik fél nem akart, akármennyire is fel van izgulva az ember :) 34/F
jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, 2x. Egyszer épp raktam volna be, de meggondolta magát a lány, a másik esetben egy másik lánnyal már ment a szex, de valami történt a fejében, vagy nem tudom miért, de azt mondta, hogy hagyjuk abba. Természetesen mindkét esetben azonnal vége volt a dolognak.


Nem mellesleg, mint valaki feljebb helyesen megjegyezte, ha valaki a másik akarata ellenére folytatja, onnantól az nemi erőszak. Bármikor meggondolhatja magát bárki, akkor is, ha előtte beleegyezett az aktusba.

jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem velem, a barátommal történt meg:

- A feleségem hármas szexet szervezett és a jelenlétemben lefeküdt Vele. A fiú viszont úgy érezte, hogy az feljogosítja arra, hogy azután akkor szexeljen Vele, amikor csak akar.

- A kései időpont miatt a nejem nálunk marasztalta, és Ő meztelenre vetkőzésével és álló farkával szexet akart kiprovokálni, hiába figyelmeztettem, hogy „Mikulás Nap” miatt nem szabad.

Valamikor éjszaka felébredtem. A nejem bugyiban volt, és meztelen barátom petyhüdt farkát próbálta a kezével felállítani. Reménytelenül! Viszont annyira álmos voltam, hogy visszaaludtam.

- Az éjszakai rajtakapás miatt feleségem másnap gyónni kényszerült: A barátom éjszaka kiprovokálta, így – a menzesze ellenére - kénytelen volt megengedni, hogy oldalt-hátulról figurában berakja a dorniját. Egy idő után azt érezte, hogy olyan orgazmusa lesz mint még soha. Hirtelen „kijózanodott”, és átvillant az agyán, hogy akár el is hagyhatna, de azt nem akarta volna, mert – annak ellenére, hogy nem sokkal korábban együtt volt a barátommal - még szeretett, és – az Ő szóhasználatával – lezavarta magáról a srácot. A fiú akkori reakciójáról nem tudok, és az az éjszaka soha nem került szóba.

jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az első pasimmal volt hogy nem hagyta abba. Nem szállt le rólam sokmindent nem tudtam tenni. Azt mondtam neki hogy többször elmentem már és nem birom tovább akkor abba hagyta. Lehet menőzött is később vele hogy már az első csajának is sorozat orgazmust okozott
jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!