Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnóm nem szeret kalandozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnóm nem szeret kalandozni Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem vannak olyan vágyaim amilyenek neki

nincsenek sosem csináltunk sak az agyba max a

kanapén (6 honapja igy vagyunk)

Ugyan az a 1-2 poz mindigès nagyon unalmas

Szex chat vagy valami sosem vokt mert hogy ó nyul magàhoz ó nem küld képet a neten csak nekem

meg ez is igényem lenne mikor kapok töle kèpet akkor is meltartó van rajta

És most voltunk egy évesek és egész végig ilyen

volt és èn meguntam csak negyon szeretem és nem

akarok szakitani csak valami megodásra jutni

Én 19 barátnóm 18



jún. 23. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezt tegnap is kerdezted !
jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Add kölcsön két-három napra. Olyan ribit csinálok belőle, hogy a végén otthagyod.
jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
#2 Tuti nincsen baratnoje, csak almodozik
jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szívesen beszélek vele erről. De kevés az esélye, hogy változzon. Ilyen típusú lányt választottál aki bár hosszútávon megbízhatóbb így ha eldobod később bánni fogod. Hát....egy megoldás van...
jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
89%
A barátnód, csak hagyóómányóóósan szeleti. Evvan.
jún. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A szeretet erről szól, hogy tiszteletben tartod az ő normáit, ehhez kell felnőttként viselkedni.
jún. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Carragher_x ***** válasza:
32%

"A szeretet erről szól, hogy tiszteletben tartod az ő normáit, ehhez kell felnőttként viselkedni."

Ennek a mondatnak semmi értelme, hisz a srác igényeinek normává tételére ugyanúgy elsüthető. A jól működő párkapcsolatok a kompromisszumokról, érdeklődésről, nyitottságról, közös fejlődésről és együtt megélt változásokról, tapasztalásokról szólnak, nem pedig az önfeladásról vagy az unalmas szexuális életbe való beletörődésről.

jún. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Keress masik not vagy huzogasd a kukidat a takaro alatt
jún. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Kölyök vagy még. A nőd meg komoly kapcsolatot akar valószínűleg. A képküldözgetést csak hülye picsák csinálják, akiknek mindegy, hogy merre kering a neten egy csöcsös-pinás bosszú fotó, mert a spárkasszában úgysem fognak ráismerni a vevők. Egy komolyabb munkahelyen gondot jelenthet az ilyesmi.
jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zsomborking 😂🤣
jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!