Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális férfi létemre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális férfi létemre, hogy nyalás előtt sosem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Csak persze miután az már megtörtént, de akkor is sokáig szoktam
jún. 22. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem az. Egy rendes pasi bármikor hajlandó nyalni és szexelni is, nem állít fel sorrendet.
jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Férfi vagyok. Sose okozott gondot, hogy nyalás előtt szex legyen. Az se gond, ha szex előtt és után is élvezésig nyalom a lány punciját.
jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Én sem nyalnám,ha már bele élveztem.
jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen férfi és ne legyen finnyás kisgyerek! Ha menstruál a nő akkor is, ha meg szex után még kívánja, akkor is.
jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most akkor nyalás előtt nem akarsz szexelni, vagy szex után nem akarsz nyalni? Mert nagyon nem mindegy! Ha nem akarsz szexelni, mert tudod, hogy nyalni fogsz, akkor az nagyon gáz. A normális férfi nem utasít vissza szexet semmilyen ürüggyel!
jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!