Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kicsi/alsó átlag férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsi/alsó átlag férfiak honnan merítenek bátorságot ismerkedni akár sérülések után is?

Figyelt kérdés

Légyszi, ne trollkodjatok, komolyan érdekel.

Én is hasonló cipőben járok és én például sehonnan. Folyamatosan az van bennem, hogy úgyis vagy elhagy vagy a hátam mögött valami acél dorongú studdal vadulnak.



jún. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Lúzer vagy
jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb nőnek nem számít a cerka mérete...
jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Csak a szokásos kisfaszu kérdés...
jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagy fasz jól mutat,és minden nő kipróbálná,csak nem minden nő bírja.Ha kisebb a cerka ,de jó fej vagy ,ápolt,vannak fogaid és odafigyelsz magadra,akkor csajozz nyugodtan ,és ne görcsölj a farokméreten.Csak a kislányok fognak kinevetni érte,azok meg értelmileg bem felnőttek.
jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Az egyik barátom is a te cipődben járt.

Segítettem neki, és becsalogattam egy olyan hármasba, ahol én túl nagy voltam a csajnak, viszont nagyon jól szopott. Néhány ilyen alkalom után már önbizalommal telve felhőtlenül csajozott, és már nem érdekelte a kisebb mérete sem, mert rájött, hogy nem a méret a lényeg, és a nagyobb fasz talán nagyobb hátrány, mint a kisebb, amit viszont jól tud használni a gazdija.

jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat!
jún. 23. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól válaszoltak elöttem, de g.cire nem fog segíteni rajtad ha a fejedben lévő gátlásokat nem tudod kikapcsolni , hogy később meg is szűnjenek . Esetleg ér egy negatív élmény, akkor mi lesz? Összedől a világ vagy elsírod magad esetleg elbújsz örökre , mert szerinted kicsi a f.szod? Szedd össze magad és ha csajozni akarsz, akkor csajozzál! Nyomorék vagy, ha azt hiszed, hogy közben van aki nem esett még pofára vagy nem csalódott soha! Fogsz csalódni, miközben keresed a megfelelő társat, de ahhoz el kell indulni valamerre! Itt nincs térkép se navigátor meg jótanács, végig kell járni és élőbb - utóbb meg fogjátok találni egymást .
júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy kib@szottul jóképű haverom, akinek szintén nem nagy

cerkája van, de ezerrel csajozik a srác, és például az egyik barátnőmet neki passzoltam le.

Ahhoz képest, hogy majdnem kétszer akkora vagyok mint ő, a csaj élvezi bele a szexet, ezt igazolja az is, hogy még mindig együtt vannak, még én sem tudtam egy menetre sem visszacsábítani az exem, pedig barátok maradtunk a szakítás után is.

júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!