Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik pasit választan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik pasit választanátok az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

1. Adonisz, született atléta, de csak 10 centis pélóval és az ehhez tartozó átlag vastagsággal. Nem nagyképű, de duzzad az egészséges önbizalomtól, tudja mit akar az életben és remekül kompenzál az ágyban.


2. Átlagos kinézetű, egészséges de egyáltalán nem csúnya, masszív 18 centis pénisszel. Kissé ügyetlen, kissé önbizalomhiányos, de kis befektetéssel nevelhetó háziasítható és ki tud elégíteni.



jún. 21. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

1


Egy férfit ne kelljen terelgetni !

jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nevelhető, háziasítható? Ne haragudj, de te most egy kutyáról kérdezel?


A #1-es, egyértelműen.

jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
18 centis önbizalomhiányos? Mutass már egy ilyet... 😄
jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Na ezekkel a kigyúrt "adoniszokkal" akik alacsonyak (vélhetően kisphaszúak) ki lehet kergetni a világból..Csak álönbizalmuk van, pattognak és teszik az agyukat de tele vannak komplexusokkal.
jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mindeképpen az 1-es! nem a méret számít, hanem a többi, amit leírtál. N/26
jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nevelni, háziasítani mondjuk nem akarnék egy embert xdd De mivel én is önbizalomhiányos vagyok, ha neki lenne 10 centis, akkor is azt mondanám, hogy a második. Az első az egészséges önbizalmával irányítgatni akarna, azt meg nem szeretem.
jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem a szó szoros értelmében kell értelmezni a második variációt.

6# Nyilván az lenne az ideális ha valakivel együtt találnátok rá az élet örömeire.

jún. 21. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Az 1-est, nem akarok senki pótmamája lenni, Férfi kell és nem fiúcska.
jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első
jún. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-est választanám. Nem vagyok oda a tökéletes pasikért
júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!