Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Melyik pasival feküdné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Melyik pasival feküdnél le szivesebben?

Figyelt kérdés

1) nagyon kigyúrt, magas (190 cm), de a farka csak 13 cm.


2) átlagos pasi, alacsony (172 cm), de a farka 19 cm.



jún. 20. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Első pasival
Kettes pasival
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Amelyik szimpatikusabb, kedvesebb és jobban működik vele a kémia.
jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik a nagyon kigyúrt, a magasság nekem tökmindegy, mert én csak 160 vagyok, innentől azt hiszem, hogy adja magát a válasz.
jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most az a baj, hogy azt fogod tanulságnak levenni, hogy a pélón múlt a döntés, pedig a valóságban nem így működik.

Alapból, soha senki nem úgy választ partnert, akár komoly kapcsolat, akár egyéjszakás, akár hosszabb szexkapcsolat, hogy ott áll két pucér ember és akkor három szempont, testalkat, magasság, hosszúság.

A valóságban, amikor megismersz valakit, akkor nem látod a péniszét az esetek legnagyobb részében. Tehát mire eljutsz oda, hogy szex, addigra már ezer más szempont meggyőzött arról, hogy meglegyen azzal az emberrel az első szex. A péniszed max abba releváns, hogy lesz-e második alkalom, de ott is nagyobbrészt abban, hogy tudod-e használni.

jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Megsúgom neked, hogy a nők döntő többsége nem szereti a nagyon kigyúrt alkatot.
jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.

De nem a külseje miatt, hanem a magassága miatt. Ugyanis én is 176cm vagyok, hogy néznék ki egy tőlem alacsonyabb pasival? :D

De persze ez sok mindenen múlik. Nem csak a külsején vagy a farka méretén. Sőt, számomra az a legutolsó.

jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kigyuertal
jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, h gyúrjon, de legyen magas. És egy farkat se centiztem le még soha, szóval... holt mindegy, csak bejöjjön és szimpatikus legyen.
jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!