Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élő nők! Gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők! Gyakran hagyjátok magatokat más pasi által elcsábítani, vagy inkább ti kezdeményeztek? Miért fekszetek le mással?

Figyelt kérdés
jún. 19. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Írjátok meg a korotokat is! :)
jún. 19. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Az nem opció, hogy nem fekszek le mással?
jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nullaszor hagytam magam elcsábítani.
jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Én sem hagytam soha, és nem is fogom. A munkámból adódóan elég sűrűn találkozom férfiakkal (is), és voltak már páran, akik próbáltak flörtölni, vagy elhívtak randizni, nevemet meg telefonszámomat elkérték. Én mindig rövidre zárom annyival, hogy van párom és boldog vagyok, nem fogom megcsalni.

27N

jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megtörtént. Eléggé szarban volt a házasságunk, nem tudtam vége lesz e vagy sem. Aztán volt egy szimpatikus, kedves férfi, aki levett a lábamról. Aztán rájöttem, hogy egy jó szexet nem ér meg sok év házasság. Azóta megjavítottuk a kapcsolatunkat, de nem mondtam el ezt a kalandomat.
jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!