Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek van olyan titkos szexuális vágyatok, amit még nem kaptatok meg?

Figyelt kérdés
pl. extra mérető fˇsz, vagy valami nagyon kisportolt pasi?

jún. 19. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nincs. Szia!
jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SheLa ***** válasza:
100%
Van. Figyelem, tisztelet, önzetlenség.
jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Sajnos vagy nem sajnos, de valóban ilyen a nők többsége, (csak sokan nem értik, meg, hogy nem számít a nőnek a farok nagysága, pedig a leírtból következik).

jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Így van, ha valaki online ismerkedik és kap egy farokméret kérdés akkor biztos lehet, hogy akivel beszél az nem lány, lányokat ez nem érdekli ilyen kérdést csak magukat lánynak kiadó meleg fiúk kérdeznek.
jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig még élőben is elég sok lány/nő megkérdezi ismerkedés alatt, hogy az átlaghoz képest mekkora a farkam.
jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4. Én párommal ismerkedés fázisban megkérdeztem, de csak viccelődve. Először azt hittem hülyéskedik, élőben meg ledöbbentem. De igazából a méret nem releváns egy kapcsolatban sem.


Az a lényeg hogy vicces és odaadó.

jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!