Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen testalkatú lány/nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkatú lány/nővel milyen volt a szex?

Figyelt kérdés

Milyen volt a puncija (kinézet, szűkösség)?

Milyen és mekkora melle volt?

Mennyire szerette a szexet?


jún. 19. 05:35
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Mindegyikkel, testalkattól független!
jún. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%

A vekony , kis torekeny lanyoknak van a legszebb babapuncijuk es szinte feneketlen , nagyon birjak a kemeny dugast hosszu orakon at is akar . Tapasztalatbol mondom :)

39F

jún. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Általánosítás: az én tapasztalatom, hogy a dagi lányok nagyon hálásak, de abszolút nem szűkek. Még egy szűz sem. A vékony lányok között is van tág, de ritkább.
jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én is a vékony kis mellű törékeny nőket szeretem.

Kiváló velünk az együttlét.

jún. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
37 vagyok, és a husisabb telt lányokhoz vonzódom inkább. Nyilván volt dolgom bőven vékony alkatú csajjal is de élvezetileg nekem a husis csajokkal jobb a szex. Nagyobb vagy nagy mell, nagyobb segg, "van mit fogni", stílusú csajok pártján vagyok a tapasztalataim alapján. De ez egyéni vélemény. Biztosan a deszka vékony lányok is csúcs....
jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Vékony lányoknak nagyon jó puncijuk volt, de a csontos popsijuk, kissé zavaró volt viszont ők mindent engednek, az átlagos lányokkal szintén minden jó volt nekik a popsijuk is kerek nem csontos kicsit sem. Telt lányokkal még nincs tapasztalatom sajnos...
jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudnék egyet kiemelni, akivel a legjobb volt (volt pár csaj, akivel nagyon rossz volt azért). Talán az egyik legjobb egy átlagos, nem túl sovány, de csinos szexpartneremmel volt, C kosaras, enyhén lógós, de nagyon szexi cicik, szép kerek popó, a kisajkai kilátszódtak és lógtak kicsit, ami nekem nagyon tetszik és szexi volt. Nem mondanám szűknek, pont olyan volt, amilyen az én farkamnak ideális volt (a szűket nem szeretem, nagyon ingerel és hamar elélvezek). Ja és kb 170 magas. Nem tudnám kiemelni, hogy mitől volt nagyon jó, de összességében volt nagyon jó, mondhatni elég k..rvás volt az ágyban, odaadó, nem volt semmi prűdség meg szarakodás, ettől volt baromi jó. De nem a testalkata miatt, ha jól belegondolok.

Mostani barátnőm kb 100 kilós, 165 magas, nagy has, széles de formás, nagy popó, és gyönyörű 90/E cicik (lógnak neki, de gyönyörűek, én imádom). Mikor beindul, úgy meglovagol, mint soha egy másik csaj sem, hiába ennyi a súlya. Nagyon jó az összhang, és a kémia. A mellei nagyon beindítanak, a ciciszexet imádom vele.

Összességében én azt mondanám, hogy nem lehet kijelenteni, hogy csak egyfajta testalkattal jó a szex, és a többivel nem..

jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!