Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak itt ennyien oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak itt ennyien oda az análért?

Figyelt kérdés

Mást se olvasni ezen az oldalon, mindenki análozni akar. Miért? Az a nő aki meg nem szereti, rögtön le van nézve, meg kb semmit nem ér. Ha meg szereti véletlen az anált, akkor meg rögtön vegye el feleségül. Nem vitaindítónak szánom, csupán tényleg érdekel. Párom a 2 év alatt soha, még csak szóba sem hozta. Egyszer beszéltünk róla, azt mondta, hogy az nem arra való, nem próbálta soha, és nem is akarja. A mai világban mégis miért erőltetik ennyire az anált? Tényleg érdekel…

27N


jún. 18. 16:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20 ez most konkrétan kinek szólt? A világjelenségről én írtam (18 vagyok), viszont az írásod többi részét nem tudom hova tenni. Semmilyen végbélszexről vagy ilyesmiről nem írtam. Máskor vizsgáldd át jobban, kinek mit írsz...


De ha már itt tartunk, az análszex valóban végbélszex. Miért nem akarod a nevén nevezni? Mert akkor jobban tudatosulna, hova teszed a farkad? :D engem pl a popsiszex meg popószex elnevezés idegesít. Anál a legjobb elnevezés.

jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Mert hülyeség amit írsz. Mindenki azt veszi észre (v.ö. "világjelenség"), ami zavarja.

Ismerős az, ugye, hogy az ember pszichológiája, miszerint úgy érzi, mindig ő áll be a leglassabb sorba a kasszáknál, és hogy a szembenlévő sávban mindig gyorsabban halad a forgalom?


Azért, mert borzasztó magyartalan, szándékosan kifacsart szóhasználat. Azt sem mondjuk, hogy hüvelybemenet-szex, sem azt, hogy szájnyílás-szex.

jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#22 az akkor sem nekem szólt. Legközelebb legyél körültekintőbb.
jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egy anonim oldalon, ahol annyi a beazonosítási lehetőség, hogy kinek mennyi az értékelése, ebben pedig itt teljes azonosság (négy pipa) állt fenn? Mesélj...
jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ezért szokták odarakni az emberek a válasz számát :) mert sok embernek van ugyanannyi pipája, dőreség arra gondolni, hogy ők mind ugyanaz az ember :)
jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg ha nem neked szólt, ignoráld. Akinek nem inge. Nemde?
jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát azt nem igazán szeretem, ha engem neveznek meg olyasmivel, amit nem én tettem, valamint ha lehülyéznek olyan dolog miatt, amit nem én mondtam. Az, hogy elismered, hogy hibáztál úgysem fog megtörténni, de nyugi, annyira azért tényleg nem érdekel. :)
jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ha nem is te írtad, egyetértettél vele.


"az análszex valóban végbélszex. Miért nem akarod a nevén nevezni?"


Szóval ne kérd már ki magadnak ilyen krokodilkönnyek mellett.😃

jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem ejtettem krokodilkönnyeket, szerintem akkor egészen másképp reagáltam volna.


Igen, de akkor sem én írtam az eredetit, értsd már meg. Eszembe nem jutott volna ilyen írni, ha nem gyanúsítasz meg vele és igen, ha már kapok egy támadást, persze hogy én is visszatámadok :)

jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem belesz@rtam a kútba, csak a patkájára, és onnan belerúgtam.
jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!