Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem szeretik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretik az anált? Az orált miért nem szeretik csinálni?

Figyelt kérdés

jún. 18. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért te sem engednéd magadat megpakolni.
jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Az anált mert a pasik többsége durván csinálja és közben csak magával törődik... és, hogy jutottunk el oda, hogy orált sokkal jobban szeretik csinálni a meleg pasik mint a hetero nők!? Gőzöm sincs jó lenne rájönni de elég fura lett ez a kialakult helyzet az fix...
jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 VadApuci ***** válasza:
61%
ez elég nagy általánosítás..sok nő szereti, vagy az egyiket..vagy a másikat..vagy mindkettőt. lehet te nem ilyenekbe botlottál bele. de ettől még nem kell általánosítani ;)
jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Anált nem szeretem, meg párom farka amúgy is túl vastag hozzá. Szerencsére ő sem szereti az anált.

Orált pedig imádom adni, felizgat, élvezettel csinálom.

27N

jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#5: az, hogy az ilyen alakoknak mint Te, jutnak nők, azt jelenti, hogy a nők között is sok az elállatiasodott ösztön lény.
jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Közben törölték az 5-ös választ, ami a kérdező sipákolása volt :)
jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Biztos büdös a farkad, en nagyon is szeretek szopni, de csak igényes pasikat😉
jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Én mindkettőt szeretem, de azt is akit ezzel boldoggá teszek, és érte barmir
jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt ne beszélj általánosságban! Igenis sokan szeretjük mindkettőt. Másrészt azt még szerintem te is belátod pasiként, hogy az anál a nő szempontjából bonyolultabb. Nekünk minden esetben elő kell készülni rá, megfelelő étkezéssel, alapos tisztítással, síkosítással, néha külön tágítással. Sokan például ezért veszik rá nehezen magukat. Pasiként nektek azért egyszerűbb dolgotok van, hiszen te csak felállítod, beteszed, és lényegében azonnal élvezheted is. :)
jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Én kifejezetten szeretek sz@pni.

Az anál, nekem nagyon ritkán jó, sok előjáték kell hozzá és megfelelő hangulat.

jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!