Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van itt olyan köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van itt olyan köztetek, aki imádja az ujjazást, nagyon élvezi, ha így kényeztetik?

Figyelt kérdés

jún. 16. 23:47
 1/8 anonim válasza:
90%
Az előjáték elengedhetetlen része szerintem. Ha professzionális szintre fejleszted e készséged, imádni fogják a nők. 24/L
jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Van itt egy lány, ha tényleg lány aki csak ujjaztatni akarja magát, de szerintem vagy b.sz.ri mert a férfiak nem tudnak önkontrollt gyakorolni, és dugás lenne a vége, vagy nem is lány, vagy az de csak szórakozik.
jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem sokáig egyáltalán nem izgatott, sőt kifejezetten nem szerettem. Aztán a mostani párom mondta, hogy adjak neki egy esélyt, eleinte ugyan úgy voltam vele, mint mindig, de aztán kicsit kedvesen leszidott, hogy lazuljak el, mert máshogy nem fog menni, emiatt kombinálta is nyalással, ami miatt el tudtam magam engedni magam, és csodás volt. Több orgazmusig csinálta, azelőtt sosem elégültem ki ennyire, alig tértem magamhoz. Azóta rendszeresen csinálja, és imádom.:D
jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hogyne lenne,én is imádom!
jún. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha jól csinálják
jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a technika igen, de kevés ilyen pasi létezik😅😁
jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
En pasikent imadok ujjazni es nyalni.
jún. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Sokkal jobban is mint a dugást...
jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!