Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy egy farok a vastagsága miatt volt túl nagy?

Figyelt kérdés

Sok lánytól hallottam már, meg kommentben is szoktam olvasni, hogy azért volt túl nagy egy pasi farka, mert túl hosszú volt, és egy bizonyos mélység után már fájt. Nyilván, akinek 20 centi körüli farka van, és tövig nyomja, mert nem tudja, hogyan használja, az idióta, és fájdalmat okoz a csajnak, és nem tanult meg úgy szexelni, hogy soha ne nyomja túl mélyre.


Azért kérdem, mert nekem 21 centi a farkam, a szélessége 5,5 cm, a kerülete 16-17 centi, de abból sosem volt gond, hogy milyen vastag. Ha rendesen be volt nedvesítve a lány egy valamirevaló előjáték után, akkor attól csak jobb volt, hogy milyen vastag vagyok. (Ha szűz lánnyal szexeltem, akkor volt kivétel.) De ha nem nyomtam tövig (vagy csak mikor a lány kérte, és akkor is óvatosan), akkor semmi fájdalom nem volt.


Érdekel, van-e valakinek olyan tapasztalata, hogy a srác farkának a vastagsága miatt fájt a szex.



jún. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Egy újabb fütyi méregetős kérdés.

Teljesen mindegy mekkora ha nem mersz vagy nem tudod használni.

Próbálj meg szexelni és akkor majd kérdezd meg a csajt hogy na milyen.

jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit ér a 21 cm farkad amikor itt gyakorin élsz....
jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdésbe csomagolt fh.sz dicsekvő kérdés.
jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Na pont a válaszokból látszik hogy nincs túl vastag f*sz.
jún. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!