Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, izgat itt valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blaise83 kérdése:

Lányok/nők, izgat itt valakit közületek, ha a lábfejeteket masszírozzák, simogatják puszilgatják, csókolgatják? Mi a véleményetek erről? Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

jún. 12. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Úgy mondanám inkább,hogy szeretem.Próbáltam már.
jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk alap dolog szex előtt / közben . Nagyon szeretem.
jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem punciba akkor a párom a labfejemre szokott élvezni. Ez a gyengéje mostanára pedig én is megszerettem.
jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
3. Mit szerettél meg ebben?
jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Maga a látvány nagyon izgalmas meg az érzés ahogy a labujjamon keresztül érzem ahogy lüktet neki mindene. ( mikor pl hozzáér a zacsijahoz)
jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Előjátéknak meg aktus közben is jó érzés 😁
jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, hogy itt mindenki egyből a lábsexre gondol. Én nem erre voltam kíváncsi, van egy enyhe sejtésem, hogy a hozzászólások 90%a perverz erre izguló férfiktól jön... :) Na mindegy, ha netán tényleg akadna itt nő, aki megosztaná ezzel kapcsolatosan a véleményét, azzal elcsevegnék vele privátabb szférában, keress meg, írj rám! Köszi! :)
jún. 13. 03:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen 0 megkeresés, valahogy sejtettem, hogy a valós női válaszok száma ennyi lesz :D
jún. 14. 18:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen keresést akarsz? Mit gondoltál mindenki arra várt hogy feltedd ezt a kérdést és jelentkeznek hogy masszirozgasd a lábukat???

Az nem így működik....az ilyenek miatt mint te van elítélve a láb fétis....#6os vagyok, igen szeretem, de a férjemmel....nem idegenekkel.

jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó érzés lehet.
jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!