Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik csinálták már erdőben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik csinálták már erdőben, milyen tapasztalataik voltak? Azon kívül, hogy "jó" volt... F.

Figyelt kérdés
jún. 12. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó 🤷‍♀️
jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó. Nem vettük észre hogy egy hangyaboj van alattunk. Elment a kedvünk tőle örökre.
jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagy sebesség....elképesztően nagy sebesség...hihetetlenül nagy sebesség...értem, köszi, hogy adtál időt a napodból :D
jún. 12. 11:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen további tippekért küldöm a Tiktok profilomat ahol minden készülődés mellé a kedvenc cukor és aszpartam mentes Xixo Cola zérómat iszom
jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Várom...a Xixo ivásra mindig örömmel feláll :D
jún. 12. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Erdőben csak szopásban volt részem. Annyira nem volt jó amúgy, csak a szerelem miatt.


F

jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Kullancs ment a tökömbe,ennek ellenére kellemes volt.
jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Csak leszopott engem. Igazából nem számítottam erre és nem is volt így eltervezve. Azt hittem randizunk, de aztán annyira jól megvoltunk, hogy csókolóztunk, puszilgattuk egymást. Én a nyakát többször is, így utána lejjebb is merészkedtem... Majd simogattuk egymást és végül megkérdeztem, nincs-e kedve megnézni/megfogni nekem. :D Aztán a többi már ment magától.

Eleinte sokat fogazott, de nagyon jól csinálta amúgy, nagyon jó emlék ettől még. Szét is lőttem a kis száját belül. :D

jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt :D


Viccen kívül:

Élveztük, izgalmas volt. Sőt, kifejezetten izgató az újdonság és a lebukásveszély miatt.

Még csak hangyákkal, kullancsokkal sem találkoztunk.


Nekem ami negatív volt, hogy mivel én fogamzásgátlót szedek, gumit nem használunk. Az erdő közepén pedig tisztálkodásra sok lehetőség nem volt.

Így zsepivel törölközhettem meg alul, amennyire tudtam.

jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
jún. 12. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!