Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet prostit házhoz hívni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet prostit házhoz hívni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam nővel, és hát... kíváncsi vagyok a p/na érzésére, csak a szexet próbálnám ki. A gond az, hogy a nők általában romantikát, csókot meg ilyeneket is akarnak, engem pedig csak maga az aktus érdekelne egy nővel.


Szóval ez nem könnyű dolog, nem tudom, nőben van-e olyan, aki beérné azzal, hogy csak megdugom, és menjen haza, ne kelljen hallgatnom a női dolgokat, mensik, rúzsok, smink meg egyebeket. Meg persze ne várjon romantikát, gyertyafényes vacsora stb., csak az lenne a cél, hogy egy igazi punciban legyek, és persze élvezzek.


Azt mondjuk nem tudom, hogy időre vagy lövésszámra megy a fizetett összeg, mert ha pl. 1 órát fizetek, közben ki tudja, hányszor élveznék el, mindenesetre tetszene a dolog.


jún. 11. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, de nehéz ilyet találni és hát 6 számjegyű lesz...
jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, de drágább és szerintem nem éri meg. Nekem csalódás volt prostinál, nem olyan nagy élmény, mint olyan nővel, akivel vannak érzelmek.
jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Régebben azért lehetett találni akik házhoz jöttek, ma valószínűleg nem olcsó. Mondjuk, nyilván van olyan prostituált, aki kevésbé érzékeny, de ha éreztetve van velük, hogy csupán eszközök, nem fog esetleg újra veled lenni. Nyilván különbözőek vagyunk, de számora nem csak a női nemiszerv egy együttlét lényege.
jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet prostit házhoz hívni. De oda-vissza fizetned kell a taxit neki és drágább lesz neki a kiszállás, mintha csak te mennél hozzá. A másik meg kitudja milyen nő, hiába van róla kint kép. Prostit sose érdemes magadhoz hívni.
jún. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj fel egyhez, olcsóbban megúszod, ráadásul válogathtsz is, kevés megy házhoz, főleg elsőre. De összességében nem javasolt megoldás. Keríts inkább egy csajt. Hidd el, a normális kapcsolat nem a mensiről szól, főeg eleinte. ( pár év házasság után meg már mindegy... ) A lányok is szórakozni akarnak, ismerkedni, szóval mint ahogy te se a focivébéről fogsz nekik kiselőadást tartani, ők se a rúzsokról neked. Gyertyafényes vacsora? Ne röhögtess már...
jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a probléma, hogy nem tudok elmenni.
jún. 12. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de be vagy zárva? Vagy 13 éves vagy, és nem engednek el otthonról azzal, hogy mész kurvázni? Az első esetet nem kommentelném, a második lehetőségnél meg az a helyzet, hogy nem kell azt elkapkodni. Persze, ez most szar, de hidd el, lesz még rosszabb is...
jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es. Lehet az illető mozgásában korlátozott, vagy háziőrizetben van. Nem tudhatjuk, de nem is az a lényeg
jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 8-asnál van az igazság, mozgássérült vagyok, ezért gondolkodok ebben. Ismerkedni amúgy is kb. a reménytelen kategória, betegként nem épp a nők álma vagyok, de így legalább megélném azt, amit a férfiak szoktak.
jún. 12. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek anők nem akarnak se romantikát, se csókot.

Azt akarják amibe megegyeztek és fizetsz érte.

Ne táplálj ebbe semmilyen érzést, elvégzi amit kell és kész.

jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!