Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolat vagy munka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat vagy munka?

Figyelt kérdés

Meg tavasszal kerestem munkát júniusi kezdéssel Ausztriába a nyárra,pincérkedni. Október közepéig tartana a szezon.

A meló 16an kezdődne,múlt héten viszont megismertem egy korban hozzam illő szuper aranyos lányt akivel már az első randi olyan volt mintha ezer eve ismernem. Mondhatni minden szempontból tökéletes

Viszont most már ha lemondom a munkát 200€M bukom+nincs munkám

Nincs rossz anyagi helyzetem de nem huznam ki néhány hónapnál később ha nem keresnek pénzt. Csak mikor a munkát elvállaltam akkor meg ő nem volt képben.

Egyelőre nem tudja ezt tegnap volt az első randink. hogy mondjam el neki? Nem akarom vele se megszakítani a kapcsolatot de a pénz is jól jönne

Heti egy szabadnap van így a haza járás annyira nem lehetséges


jún. 10. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
munka
jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
MUnka, de lehet, hogy megértené és támogatna.
jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jó es hogy mondjam el neki?
jún. 10. 20:48
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Ausztria nincs messze, s itthon se tudnátok többet találkozni. Egyébként a lány is kimehet hozzád.
jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszintén, hogy előbb meg volt a munka, minthogy őt megismerted.
jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ausztria távolabbi pontjában van. 7 óra kocsival.
jún. 10. 20:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen, a mai kommunikáció világában meló. Ha a csajnak szimpi vagy, kibír pár hetet az újabb taliig. Addig meg videohívás.
jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csakis a munka, mert az is lehet hogy egy néhány randi után nem lesz tovább.
jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A néhány hét az úgy 16 hét :D
jún. 10. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már! Budapest-Innsbruck is max 8 óra. Péntek este hazajössz, szombaton randi, vasárnap délután mégy vissza.
jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!