Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez csak azért volt mert roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak azért volt mert roma vagyok ?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el mostmár hogy idén harmadjára történik meg ez velem, tény hogy kicsit roma vagyok, meg nem is jártam a legjobb környéken, de idén harmadjára kértek tőlem árajánlatot, MI A FENE??. Nem értem miért, és a legutóbbi pasas azzal köszönt el hogy ha már cigány is vagyok meg megvan a külsőm is kiszolgálhatnám. Mostmár ez kezd nagyon felhúzni... Ennyire egyértelmű ha kicsit cigány vagyok, és az utcán sétálok hogy prosti is vagyok??? Milyen világ ez...

jún. 10. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Inkabb azert, mert ugy vagy feloltozve..
jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire rövid szoknyában sétálgatsz, és hol? :) Csak mert ez választ adhat a kérdésre.
jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, szar környéken voltál. Meg lehet az öltözet is
jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tom, azért annyira nem szar környéken, a IX kerületben voltam a Kén utcai megálló mellett...

Ja és semmi extra nem volt rajtam, annyi hogy alul egy bőr miniszoknya volt rajtam meg felül lengébb top, de istenem meleg van...meg a szám volt pirosra rúzsozva és ennyi..

jún. 10. 16:45
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk így már érthető. Lehet én is elgondolkoztam volna.

Már bocsi de bőr miniszoknya.. :D

jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már, akkor megmutatom konkrétan mert aliról rendeltem, megvan a rendelés

[link] ezekbe voltam...ez annyira nem durva szerintem...

jún. 10. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön az ilyen szett amúgy. :D

Mondjuk az pont szar környék, de nincsenek arra prostik nagyon. :)

jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Az ilyenek azok akik azt hiszik hogy bármit megvehetnek
jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ingyen is csinálhatod <3
jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#6 Szerinted. :)
jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!