Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez is megcsalásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Párommal kipróbáltuk hármasban, van egy fix partnerünk aki néha átjön hozzánk. Pénteken páromnak el kellett utaznia és csak ma jön haza, én viszont péntek este átmentem és a szeretőnkhöz és az egész hétvégét ott töltöttem, de ezt nem beszéltem meg a párommal. Ez is megcsalás? szerintem nem, mivel ő részese a hármasnak, csak msot nem volt ott.
jún. 10. 10:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Legyen gerinced elmondani neki. Tudjuk igen, majd jössz elmeséled hogy nem is haragudott rád. Megcsaltad, vagy is ez már nem megcsalás. Hanem a belédvetett bizalmat játszottad el, ami egy kapcsolatot tekintve rosszabb.
jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én legyen jó barátnő és teljesítsem az ő fantáziáját, de azt már nem engedi meg hogy gumi nélkül szexeljek, miközben az én testem.
jún. 10. 11:12
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi a reakciód! A gumi! Gratulálok. Még jó hogy nem engedi. Gondolom most pofátlanul gumi nélkül k.rt meg a szeretőtök. Remélem nem marad el a jutalmad érte ami a gumimentes szexet illeti.
jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy engedi. De mivel nem beszélted meg vele nek tudhatod.


Az ilyeneknek mindig a bizalom a lényege, az, hogy meg legyen beszélve ne titokdban legyen.


Onnantól megcsalás, hogy nem beszélted meg...

jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nincs rendben. Megbeszéltetek bizonyos határokat amiket Te nem tartottál be. A hármasnak nem így kellene működnie és nem az kellene, hogy legyen az értelme, vagy legalábbis nem kizárólag az, hogy legálisan dughass mással.
jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha gumiban csináltátok,akkor nem számít megcsalásnak.
jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért megcsalás mert nem tudott róla, és valószínűleg nem engedte volna. Ha tud róla és azt mondja hogy persze menj nyugodtan akkor az okés lenne. (Már persze annak akinek belefér a nyitottabb kapcsolat)
jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia Csenge!!! :-D
jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!