Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit jelent ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha egy nőnek ilyenek vannak a fürdőjében?

Figyelt kérdés
Elmentem nála pisilni, és nincs külön wc, csak a fürdő, úgyhogy körülnéztem kicsit. A tusolóban szokásos tusfürdő, sampon, ilyenek, volt egy férfi tusfürdő is, intim mosakodó volt női és férfi is kirakva. (Szóval ő meg a csávója is nemi betegek???) Volt persze mindenféle betét, meg egy ilyen fura cucc is, amire rákerestem és elvileg ovulációs teszt (?). Volt két borotva hab is, meg több fajta borotva, az egyik szerintem férfi.🤷🏼‍♂️ Meg ilyen dolgok… Nem randi miatt voltam ott, hanem korrepetál, de szerintetek ebből mit lehet leszűrni??

jún. 8. 20:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9: az ovulációs teszt azoknak van, akik tudni szeretnék pontosan, hogy mikor ovulálnak. Ha babát szeretne, ezzel pontosabban be tudja lőni a pontos időt…

De tényleg ne turkálj, gusztustalan dolog…

#2 voltam

jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Elment WC-re és látta ezeket a dolgokat, nem kellett kutakodnia. Mit nem értesz??"

Ja, csak úgy véletlen még rá is keresett azokra amiket nem ismert, de ő aztán nem kutakodott :D

Kérdező, ülj le, mert lehet hogy meglepő lesz amit mondok. De... Szerintem... Az, hogy találtál női és férfi borotvát is, bizony azt jelenti, hogy - kapaszkodj meg - borotválkozik a nő és a párja is.

Wááóó. Most, hogy ezeket a hatalmas rejtélyeket megoldottunk, tényleg nem kéne többet kutakodnod, mert nem illik másnak a cuccait ilyen alaposan szemügyre venni, főleg nem még utána történeteket költeni hozzájuk.

jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Most mi a bajod konkrétan?

Ennyire hülye vagy? Az intim mosakodó NEM betegség ellen van, az csak tisztálkodó eszköz....


Az ovulációs teszt meg arra van, hogy tudja, mikor ovulál. Remélem azt nem kell elmagyarázni, mi az ovuláció.


Nagyon buta embernek tűnsz. Az ilyenek azok, akik aztán el kezdenek terjeszteni mindenfélét az emberről, pedig csak a butaságuk az egyetlen, ami itt probléma. Már látom, ahogy mondod a haveroknak, hogy a korrepetátorod nemi beteg és perverz...

jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szappan is volt? Akkor lehet h bőrbetegségük is van.
jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"intim mosakodó volt női és férfi is kirakva. (Szóval ő meg a csávója is nemi betegek???)"


Nem ők betegek, hanem te vagy tudatlan.


És semmi jogod a fürdőszoba szekrényében kutakodni. Undorító viselkedés.

jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyári szünet indul És ezzel a sok hül.e is itt lesz
jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!