Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem szereti ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szereti ha szex közben izgatom a csiklóm mert így az az érzés van benne hogy nem ő miatta élveztem el. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
jún. 8. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Csak a gyökerekkel. Dobd ki. Hát ha el tudnál élvezni "általa", nem kellene ez az egész. Ez a pasi semmit nem tud a női testről és a mai napig nem jutott el oda, hogy érdekelje! Miért kérdés ez egyáltalán neked??? Keress olyan pasit, akit érdekel a te orgazmusod is. Szánalmas ez a csávó.
jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát izgassa ő a csiklód. Ha ennyire fontos neki, hogy miatta élvezz el, akkor csinálja úgy, higy tényleg miatta élvezze el
jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Antiszociális lény ***** válasza:
98%
Nekem ez eszembe sem jutna. Örülnék, hogy nagyobb az élvezeted. Következő alkalommal meg lehet megpróbálnám én csinálni, hogy nagyobb örömet tudjak okozni. A pasid meg ostoba, ha emiatt sérül a kis egója..
jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Hisztis kisfiú nem pasi
jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Barom..
jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4%
Megmértem a pasidat azt gondolom hogy a petting, szex azért azért az mert ő csinálja nem értem azokat a férfiakat akinek ez tetszik miért nem ők csinálják na ezek azok akik fiuk nem férfiak
jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Megértem
jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szexben az a fontos, hogy mindkét fél a lehető legjobban élvezze, ha tudja, hogy neked kell a csiklódat stimulálni pluszban, hogy el tudj élvezni, akkor hajrá...
jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
3# Nem vagy férfi,ez maszturbáció nem petting, szex akkor minek szexel az ember ha nem elég amit a párja tesz
jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Akarná ő csak nem hagyja és még a pasiját állítitok be rosznak
jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!