Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy pasi mellett sem tudok hűséges maradni?

Figyelt kérdés

Eddig majdnem az összes pasimat megcsaltam vagy ha testileg nem is volt semmi de másra gondoltam és más izgatott. Gondolatban már mindet is csináltam a kiszemeltel.

Eddig akit akartam és lehetett meg is kaptam.

Most is van párom őt is megcsaltam már nem egyszer van amiről tud is.

De mellette más pasi izgat.


jún. 7. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Én is ilyen voltam, mindig a kapcsolat végèn mentem félre.

Viszont miután találkoztam azzal, akire egèsz életemben vágytam, fel tudok rá nèzni és mindent megad, azóta még megnézni sem akarok pasikat és nem beszélgetek eggyel sem. Szóval még nem voltál az igazival

jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Szereted a farkakat.. nincs ezzel baj.

Nekem kellene ilyen csaj.

jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Vagyunk ezzel így. Keressük az igazit…😊
jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
azon kivul hogy az intelligenciaszinted valoszinuleg nagyon alacsony es primitivebb vagy az atlagnal erdekelne a te szemszoged. A rossz szex miatt csaltad meg oket? Es mindig probaltal egy jobbat keresni? Vagy valami gyerekkori traumad van?
jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
miert nem keresel akkor olyan pasit aki szivesen megoszt massal? egyre gyakoribb fetis, igy nem is lenne megcsalas.
jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez azért sokminden miatt lehet, rossz példa, nem vagy szerelmes, félsz az elköteleződéstől, egyik szülő nem volt jelen vagy csak pusztán rosszindulatból, mert élvezed, hogy nekik ez fáj.
jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Én is ilyen vagyok nem nekem valló a hosszú kapcsolat mindig másra vágyok

26/L

jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Dugnálak
jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

50+ vagyok egyedül.

Fiatalon én is ilyen voltam. Kiéltem magam. Több száz pasival szexeltem az évek alatt. Jó buli volt.

De már bánom. Nem lett normális kapcsolatom sosem. Igazán szerelmes se voltam senkibe. Gyerekem se lett, férjem se.

45 éves koromra frigid lettem és magányos vagyok.

jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert ribi vagy, egy ösztönlény.
jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!