Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon gáz hogy bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz hogy bejönnek a 24 éves kislányok?

Figyelt kérdés
Mármint nagyon fiatalok meg éretlenek a 24 éves lányok, szóval nagyon gáz hogy bejönnek az ilyen kislányok?

jún. 7. 05:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Igen gáz! Fejezd ezt abba, de nagyon gyorsan!
jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%

"8

Nagyon jól megfogalmazta.

S ha már itt tartunk Egy 24 éves lány közel, távol Nem kislány! Egy 38, és 24 éveshez képest Se öreg. Esetleg akkor mondható öregnek valaki, ha már minimum ha már az apja lehetne. Jelen helyzetben a személyiség amiről szó van. Az meg lehet egy felvett szokás. Beszélgettem már olyan húsz é alatti (jóval) aknek egy felnöttet megszégyenítő élettapasztalata volt már akkor a korához képest. De ez fordítva is igaz.

jún. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
35%
24 éves az nem kislány, hanem nő. Sőt, a legtöbb nő 25 éves koráig a csúcson van, utàna màr csak lefele van.
jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
A 24 éves nő éretlen kislány, a 38 éves férfi öreg. Ez alapján kérdező szerintem te 11 lehetsz...
jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
14et akartál te írni igazábol, es ugy is szexik es izgatoak 😉😁
jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

45 vagyok.

Nekem is bejönnek.

És van akinek én is.

jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
86%

24 évesen már várandós voltam a férjemtől, akivel a saját házunkban éltünk.

Ne általánosíts... Az, hogy neked a butaliba típusú lányok tetszenek, attól nem minden 24 éves lány olyan, sőt... A legtöbb dolgozik és kerüli az ilyen embereket, mint te.

jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

17-es valamit nagyon félreértettél, az ha valakinek nagyon fiatalos személyisége van nem az jelenti hogy egy “butaliba”, azt természetesen elvárom egy lánytól hogy hasonló intelligenciával rendelkezzen mint én, és persze azt is elvárom hogy dolgozzon.

25/F amúgy

jún. 7. 12:54
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztázd, hogy mit jelent számodra a "fiatalos" személyiség. Mert ha azt írod a kérdésben, hogy éretlen, az számomra nem az intelligenciáról és az önállóságról árulkodik.
jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te nem vagy intelligens.
jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!