Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha a lány lovagol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a lány lovagol rajtatok szoktátok közben fogdosni vagy csak élvezitek a látványt?

Figyelt kérdés
jún. 6. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Jol elverni kozbe a segget ha szereti ciciket is pofozni szorongatni elore huzni a felso testet hogy en is tudjam dugni kicsit ha szereti kozbe ujjazni a feneket stb
jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Persze, a melleit, azt nyalni és szopni is, a fenekét markolászni, érzékien rácsapni, csípőjét végig simogatni, stb
jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Szoktam. A fenekét, cicijét, és úgy egyáltalán mindenhol. Persze van amikor csak hátradőlök és élvezem a látványt. De ez már csak a játék része.
jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A nagy mellét mindig fogdosom vagy ha fölénk hajol akkor szájjal kényeztetem őket
jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Élvezem ahogy a nagy mellei közben ugrálnak.
jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Szét szoktam húzni a fenekét, ő hatra nyúl és ujjal izgatja a popsiját.
jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Fogdosni, ölelni, izgatni...nanáááá! Az első egy percben csak szemlélődöm és hálát adok, hogy bomba testű párom van. :D
jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
A cicijét,bár legjobb csak nézni,ahogy küszködik a farkamon.
jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Csak akkor csináljuk így ha haver is ott van , olyankor ő van hátul . Kedvenc póz mindenkinek
jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, sőt, volt olyan lány, aki élvezte, hogy én húztam magamra, és átöleltem közben.
jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!