Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális egy 10 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy 10 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én 26 párom 40 éves. 15 hetes terhes vagyok ikrekkel (az orvos azt mondta lehet szexelni, direkt megkérdeztem)

Párom 1 hónapja nem hajlandó velem lefekudni, de közben maszturbál és én minden nap mondom neki mennyire vagynek arra, hogy kicsit együtt legyünk. Annyira szomorú vagyok már, mert már 2 hete szinte minden nap mondom és ma reggel is megtalaltam a használt óvszert tele lőve miközben én este sírva mentem be és ezt ő is tudta. Szerintetek olyan nagy kérés az, hogy engem is kényeztessen kicsit? Vagy nekem ez nem jár?Vagy ha nem kíván már akkor miért nem mondja meg? Miért mondja hogy fáradt, amikor közben maszturbálásra van ereje? Tudom hogy terhesen nem ezen kellene járnia az eszemnek, de már én azt mondtam neki hogy akkor legyen heti 1 alkalom, amibe belement, de semmi jelét nem mutatja hogy akarna tőlem valamit. Egyébként 55kg vagyok, szerintem nem vagyok dagadt bár már megkaptam tőle hogy az 5kg hízás sok a 15 hét alatt és hogy fogyjak le. De ha ez a baja, akkor miért nem mondja? Akkor én is elfogadnám. És sose puszil meg nem ölel meg, nem simogat meg. (ez az 1 hónapban értem)



jún. 6. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem kíván, de nyilván nem fogja a szemedbe mondani, mert nem akar megbántani és cirkuszolni se, ezt azért leszűrhetnéd a viselkedéséből. Ez van, ne nyaggasd vele. Hasonló helyzetben én se mondanám, hogy "édesem ne haragudj, de most nem kívánlak ki tudja meddig".
jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Kezdj el barátkozni a gondolattal hogy hamarosan egyedülálló anya leszel három purdéval a nyakadon.
jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Leírom magyarul, lehet mínuszolgatni orrvérzésig!


Elmegy a jó édes anyjába!


Amikor a feleségem várandós volt akármelyik gyerekünkkel, jobban imádtam/kívántam, mint bármikor máskor.


Egy, ott bent az az én gyerekem is (ha jól tudom :))) )

Kettő, tombolnak a hormonok mindenkiben.

Három, ha valami nem tetszik, akkor kinyitom a számat és kommunikálok! Nem pedig lapítok.

jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit kiábrándítja a tény,hogy van benned egy gyerek,vagy kialakulóban van benned egy gyerek,ezért nem akar szexelni,de azért egy együttérző pár legalább kinyalja az asszonykát ha szexelni nincs is kedve :)
jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha az első gyereknél még szexelt, nem lehet, hogy félremegy valakivel? Nem akarom belédbeszélni, de azért elég furcsa nekem a hozzáállása...
jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Ez nem furcsa hozzáállás. Pedópapa összejött egy gimis lánnyal, akinek volt annyi esze, hogy ebbe bele is lépjen. A gimis lány azóta közelebb került a harminchoz, mint a húszhoz, és már nem kell többé pedópapának.
jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!