Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert a nagy meret az idealis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert a nagy meret az idealis meg az atlag noknek is ?

Figyelt kérdés
Ez mitol alakult igy hogy mar egy atlag no is elvar egy min. 16-17 cmt ?
jún. 5. 08:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Mi lenne az átlag szerinted ?
jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Miért mekkora lenne szerinted az ideális?
jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Amugy aki ilyen kerdeseket tesz fel az szerintem meg sose volt novel. Teljesen alaptalan hulye elmeletet ir validnak. Kb ezer oldalrol megtudom cafolni a kijelenteset.
jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
De hol, kinél elvárás? Ezt hol láttad, hallottad, tapasztaltad?
jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Mikor jön az első anál, vagy segglyuk kérdés?
jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Akárkivel voltam 18 alattival csak 1x találkoztam, ami 4 volt.


Jómagam úgy vagyok ebben a témában nőként, hogy nekem mindegy hány cm, csak találjak már egy rendes embert, aki tetszik is.


Azt pedig remélem tudod, hogy hogy is van az "átlag" kiszámolása.

Nem mindegy, hogy átlagról vagy mediánról beszélünk. Az átlag pedig nagyon nem megbízható.

jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a 14 centi is elég
jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Mi az hogy átlag nőknek? Gondolod, hogy egy átlagos nőnek "lejjebb" kellene adnia az igényeit? :D
jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
#8 nem a külsőre gondolt a kérdező
jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
60%
Az átlag és a medián normáleloszlású nagy számú adatok mentén, ami valszeg lenne a populációra vetítve a farkméret, kb. ugyanaz. Persze feltéve, hogy valósak az adatok és reprezentatív a minta. A felfelé kamuzás a gyakorin jobban torzíthatja az átlagot mint a mediánt, ha páran nagyot hazudnak és a kispéniszűek hallgatnak, mivel érzékeny a kevés szélsőséges értékekre (ami 1 repreznetatív normáleloszlás mellett kb. tök mind1).
jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!