Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk hány évesek voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány évesek voltatok amikor legelőször osztálytársnőtökre gondolva maszturbáltatok?

Figyelt kérdés
jún. 4. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

13-14 körül voltam.

F/33

jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

13 éves voltam. A dús hajára és a gyönyörű mosolyára gondoltam.

Fogalmam sincs, hogyan találtam ki, hogy húzgálni kell a farkam, csak elkezdtem és jó érzés volt. Az élvezést úgy hívtam magamban, hogy "ellágyultam", után minden olyan csendes, puha és szuper érzés volt. :)

jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus milyen válaszolók vagytok, addig mi volt? Szerintem én már elsőbe is. :)
jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 voltam, mikor először volt ilyen. Milyen jó is volt az első ilyen élvezés!
jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Semmi, 10 évesen homokot ettem... :D
jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Első osztály óta vágytam az egyikre, 13 évesen volt az első önkielégités
jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Általános 6.-ban
jún. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még általánosban, az első tudatos kiverés kb hetedikben volt.
jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb általános 7-8. osztály. Előttem lévő padban ült két csajszi osztálytársam. Előrehajoltak állandóan, a tangájuk jól felhúzva csak csak úgy vágott a seggükbe, látványosan kilátszott minden... Állt a farkam, mint a karó. Alig vártam, hogy kicsengessenek, irány a wc-be recskázni. Mekkorákat spricceltem az ajtóra... Jó csajok voltak, sokat vertem a farkam utána.
jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Rögtön elsőben, de nem az osztálytársnőimre, hanem a tanítónénire...:)
jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!