Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csendes/kevésbé humoros...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csendes/kevésbé humoros pasik hogy csajoznak?

Figyelt kérdés

jún. 4. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Én sehogy :)

Teljesen jó az élet lányok nélkül. Szűz vagyok, nincs szerelmi bánatom. Néha hiányzik valakihez odabújni, de amúgy jobb így. Nem idegeskedem.

Szakállat növesztettem és próbálok minél bénábban öltözködni, így szerencsére lányok sem kezdeményeznek, vagy ha igen, akkor a szakálltól nem látják meg, hogy elpirulok. Szóval, nekem így teljesen rednben van.

Itt neten tudok besélgetni lányokkal, de igazából csak a szex érdekel. Nyilván teljes mértékben éretlen vagyok és fogalmam sincs hogy miből állhat egy kapcsolat.

Meg a humort sem értem, jellemzően olyan dolgokon nevetek, amin a többség nem, ami pedig majd' mindenkinek vicces, az nekem kb. értelmetlen.

jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak és tartalma válasz volt.
jún. 4. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!

Megértem azt is, aki lepontoz. Tudom, hogyfurcsa szemszögből látom a világot, kívülről lehet én is csodálkoznék vagy inkább megbotránkoznék magamon. De amúgy nem zavar, hogy mit gondolnak mások. Nem bántok senkit, tiszta a lelkiismeretem, hiába vannak rólam negatív véleménnyel néhányan.

jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom több is, de olyan sose akibe szerelmes voltam. Megtanultam a magabiztos pörgős, humoros valakit eljátszani aki feltűnő, érdekes. De ez olyannal sose menne akit szeretek. Igazából arra vágyom aki látja aki bent vagyok, és mégis szeret. Ilyen, azt hiszem volt 1 évvel ezelőtt. Megijedtem az egész helyzettől h nem én irányítok, elkezdtem magam kevésnek érezni (nincs lakásom, feledékeny vagyok, adhd tünetek stb) és nem mertem nyitni felé, helyette csak vártam és vártam mint egy hülye. Majd összeveszés, elköszönés. Haragudni a másikra könnyebb volt, mint megélni ami fáj.

De azelőtt mindig volt párom. Egy kapcsolat végetért, rá max pár hónap, lett másik. De még mindig azt látom ami menne nem jó, amit szeretnék nem működik. Már nincs türelmem se akaratom mást játszani. Találok örömet a munkámban, tartom a kapcsolatot a családommal, vállaltam másodállást, és most vágok bele egy 15 éves hitelbe. Persze ha valaki szimpatikus lenne nem futnék el előle, de aktívan nem ismerkedem. Ahány nőt bántottam már, ahány embernek okoztam csalódást, már igazán újhoz nincs kedvem. Ha őszintén nem mondhatom h szép vagy és szeretlek, akkor többet nem mondom.

jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Néha mázlijuk van és valaki rájuk mászik. Persze a legtöbbje még ezt is el tudja cseszni.
jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem sokan (köztük én is :D) humornak tartanak, de nem ezen múlik. Egy férfi önbizalma simán lehet gatya 4-5 visszautasítás után is aztán nem igazán próbálkozik komolyan. Én is be-be próbálkozok, félkomolyan, de mivel a testi adottságaim nem olyanok tudom jól hogy 3-szor annyit kell tepernem azért hogy egy csaj rábólintson bármire. Kompenzálhatsz itt humorral vagy pénzzel nem lesz belőle semmi. Kivéve ha az a pénz nem átlag emberi mértékü :D
jún. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!