Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfi oldalrol milyen erzes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi oldalrol milyen erzes egy barati oleles, ha tobbet erzel a masik irant? (A masik fel kezdemenyezi)

Figyelt kérdés
jún. 3. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem kérdés, milyen nemű kezdeményezi? Így lenne értelme.. Pl, számomra egy másik pasi ölelése sosem volt izgató, szóval..
jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat mivel benne van, hogy tobbet erzel iranta, es hetero kategoriaba irtam, felteteleztem, hogy ertelmu, hogy lany a masik fel
jún. 3. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor feláll a farkam és ha úgy ölelnél éreznéd is, te lány. :D De valószínű nem az öleléstől állna fel hanem attól, hogy látlak és többet érzek, mint barátság.
jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettős. Van egy lány, akit imádok hosszú évek óta. Jóban vagyunk. De megbeszéltük, hogy nem lesz köztünk semmi. Ettől függetlenül, vannak közös programok, társastáncra járunk. Igazán szar érzés néha, amikor tudatosan nem készül rá az ember.
jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!