Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban lévő férfiak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő férfiak, ha a párotok/ nejetek valamilyen ötletet bedobna, amit szeretne kipróbálni veletek, ti legalább elgondolkoznátok rajta?

Figyelt kérdés

Könnyebb leírni konkrétan mint körülírni, szóval csak annyira gondoltam, hogy én karamella szószt nyalnék/csókolnék le róla, ő meg csoki szószt rólam. (Mert egyikünk sem szereti mindkettőt, de ez jó megoldás szerintem)

Ehhez nem kell 3. ember, vagy bármilyen segédeszköz, szerintem ez nem sugallja azt, hogy ő nem elég jó nekem. (Mert totálisan az). De mégis mikor felhoztam, akkor teljesen kivolt. Pedig szerintem ez még tök normális. Nem is mondtam olyat, hogy ezt csinálhatnánk kikötözve is (pedig gondoltam rá:)), vagy bármi ilyesmi. Tippem szerint van olyan aki már próbált is hasonlót. :) 23N



jún. 2. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél sokkal perverzebb ötleteim voltak. Volt, hogy nagyon meglepődött de mindenben benne volt.

Megjegyzem a kikötözés lehet a párodnak is tetszene. N

jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van bőven perverzebb.:) Örülök hogy ő benne volt.:)
jún. 2. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá csajszi élj meg minden szexuális vágyadat. 1es voltam.
jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érezném igazságosnak csak azért szakítani, mert ő nem perverz. Szóval ez már régi dilemmám sajnos.
jún. 2. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem sem perverz de ha látja, hogy engem valami izgat akkor őt is izgatja.

Szintén 1es.

jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez amit leírsz, nem túl extrém. Mi nyaltunk le tejszínhabot, csokiszószt, pezsgőt egymásról, ettünk egymásról epret, csokit, stb..


Lehet hogy csak a kajás dolgok taszítják, és másban meg benne lenne,, olyan dolgokban ami számodra ennél extrémebbnek tűnik. Pl. a kikötözésben lehet h simán benne lenne, persze itt is kérdés, hogy te lennél kikötözve, vagy ő..

jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!