Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Férfit ábrázoló fotót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Férfit ábrázoló fotót milyen okból jellemezhettek a "bʊʒis" jelzővel?

Figyelt kérdés

Konkrétan: műtermi körülmények között férfi modellről készített takart akt, illetve alsóneműs kép mitől válhat női közönség számára nem férfiassá?


(konkrétan a "bʊʒis" szó volt a használt jelző, amit a lány sajnos nem magyarázott meg, bár csak néhány képre értette, nem általánosságban)



jún. 2. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Na most b*zis vagy nem férfias?

Merr nem ugyanaz. Attól, hogy b*zis még lehet férfias.

jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ő a pejoratívat használta.
jún. 2. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálam egy dolgot jelent amire azt mondom hogy olyan férfiak akik túlzott sminket használnak ilyen látványos rikító színek , műköröm , női ruhák stb
jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"női ruhák stb"

Ha a heteró pasi mániákus módon vásárol és visel érdekes szabású, de férfi alsóneműket, már ez a kategória?

jún. 2. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 nagyon nem erre gondoltam és lehet le pontozni nyugodtan mert sok a fogyatékos aki nem fogja fel hogy én arra a típusra gondoltam láttam is instán olyan videót ahol egy pasi rikító szemfestéket/műszempilla/ mű köröm , lanyosabb eltúlzott mozdulat kimondottan női ruha / magassarkút visel és úgy sétált az utcán ami nem baj hanem hogy én azt tartom bzinak nem azt aki folyton vásárol én hanem én erre a típusra gondoltam
jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok nem úgy értem aki sokat vásárol vagy egy nagyon minimális smink alapozó mint pl a Kpop idolok mert az számomra nem bzis hanem az említett típus
jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!