Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek megy a mélytor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek megy a mélytorok, hogyan éreztetek rá, mennyire volt hosszú folyamat? Azóta szeretitek csinálni, vagy továbbra is csak a párotok öröméért?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságképpen kérdezem. Nekem jelenleg nincs barátnőm, nem is akarom senkire ráerőltetni vagy ilyesmi.


Van köztetek olyan is esetleg, akinek már alapból nem volt probléma a garatreflexxel és egyből lement tövig egy 15cm feletti méret is.


Tudom szoktátok mondani, hogy nem járkáltok vonalzóval, de az talán segíthet becsülni, hogy a legtöbb mai okoteló 15-17 cm között van így egész jó viszonyítási alap :D


Azt is hallottam már egyesektől, hogy aki egyszer ráérez annak utána keveset számít a hossz és lemegy a 13 meg a 20 centis is... Ennek ellenére van ismerősöm akit azt mondja, ritkán tud tövig lemenni.



jún. 1. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Nehezen tanultam meg, azóta sem szeretem csinálni
Nehezen tanultam meg, de azóta már szeretem csinálni
Nem volt nehéz ráéreznem, de nem szeretem csinálni
Kezdettől fogva könnyen ment és szeretem is csinálni
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igazabol nem is nagyon elmekszem rá, mintha az elejétől menne, sosem volt gond vele
jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlással
jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Mindig is ment ,23/l
jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy, de minden mást szeretek csinálni vele.
jún. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!