Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetek sugarbaby? Tapas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek sugarbaby? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

jún. 1. 10:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#11 Nem gondoltam ilyen mélységig bele, hogy a heti alkalmak után szigorúan ennyire kell ragaszkodni az idősíkjához. Szerintem, ahogy én látom, minden kölcsönös megbeszélésen alapszik, mert ez a normális, vagy ebben az esetben én gondolom rosszul?
jún. 1. 11:53
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
#13 jaj nehogy elhidd neki…nekem volt már több ilyen kapcsolatom, megbeszeltünk heti 1-2 talit, azonkívül meg mindenki élte az életét. Pont nem érdekli, hogy van-e mellette másod is, úgysem tudja ellenőrizni és nincs is joga hozzá, nem a tulajdona vagy. Ő azt a heti 1-2 szexet és/vagy programokat vásárolja meg, nem téged, bakker nem a rabszolgapiacon vagyunk🤣
jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"11 vagyok


Teljesen jól látod, ez egy "üzlet! Megbeszélés kérdése, ahol még alkudozni is tudsz ha úgy érzrd hogy alul értékel a férfi, vagy irreálisan keveset akar rád szánni, vagy is sóher. Minél több szabadidő arányosabban kevesebb támogatás. Mert egy "Daddyke ha megkíván a megbeszélteken kívül ott ugranod kell. Eljátszhatod hogy pont most nem megy. De ilyenkor hamar a tányér szélén találod magad, mert lány van bőven,.

jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, királylány, ugyi tudod, hogy ez leginkább "arról" szól? Ha igen akkor okés :) A dolgok szokásos menete:

- kommunikáció, kapcsolatfelvétel, a "dolgok" előzetes megbeszélése (gyakoriság, heti hány alkalom és mi a havi appanázs, mennyi az első együttlét ára);

- első találkozás, szimpla kávézgatás, beszélgetés;

- első alkalom (ez még "darabáras" 30-50k közötti áron);

- "próbaidőszak", 2 hét - 1 hónap, hogy rendszerszinten is működik-e.


A daddyk többsége házas, de hajlandó a magasabb árat megfizetni az "exkluzivitásért", azért hogy nincsenek túl sokan a partiban és kiszámítható, megbízható. A kommunikáció többségében a következő alkalom időpontjának, helyének a megbeszélése. Ha van önálló pecud / bérli neked a daddy-d, akkor ott, ha nincs akkor a daddy biztosít helyet (bérelt búvóhely). Heti 2-3x alkalom, a szokásos havi ár: egy közepes 1.5-2 szobás albi bérleti díja + némi költőpénz, jelenleg kb. 250-300k körül összesen. Ettől még vannak drágább sb-k is, de ott már minőséget kell szolgáltatni.

jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
#16 a daddyk is munkával rendelkező emberek, tisztában vannak vele, hogy senkit nem ugraszthatnak kedvük szerint, mert ugyebár jellemzően a babyk egyetemre járnak, vagy dolgoznak, vagy egyéb programjaik vannak és nem tudnak csapot papot otthagyni, mikor a pasinak épp kedve van. Én az eddigiekkel mindig leegyeztettem előre az időpontot, kinek mikor jó, soha nem volt olyan, hogy “szia 5 perc múlva ráérsz?” Ilyenekkel én nem is találkozgatnék, mert nem tartják tiszteletben a másik felet.
jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39%
#17 milyen 30-50k? Ennél ma már egy csinosabb lakásos prosti is drágább. Én 70k alatt el se indulok itthonról a talira…havi 400k alatt szintén nem.
jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#17 Nyilván tudom, miről szól, és a menetet is gondoltam, hogyan zajlik egy leegyeztetés :D köszi a hosszas választ
jún. 1. 12:18
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
A heti egy két szex, nem "sugar daddy kapcsolat. Minél kevesebbet nyújtasz mint "szolgáltatás úgy esik az "árfolyamod ha érted. Magyarán csak néhány napra bérlek valamit, vagy tartósan, és itt a logika. A heti egy két szexre, fizet havi cca 200-400 között, ez tartósba, úgy hogy kapsz egy bankkártyát havi kerettel, és azt arra költöd amire akarod. A kártya nem a te neveden van, és ennek is megvan a miértje de ez más téma.
jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok
jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
26%
Tudok erről mesélni, pasiként…
jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!