Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A túl hosszú előjátéko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A túl hosszú előjátékot meg lehet unni?

Figyelt kérdés
Partnereteknek olyankor jelzitek,hogy ideje lenne berakni?
máj. 31. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen, én szoktam jelezni, ha már nagyon szeretném, hogy betegye. Nem igénylem igazán az előjátékot, a vadabb szexet szeretem nem a simi-simi tapi-tapit🤣
máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm hamar megunja és könyörög hogy rakjam be de esélye sincs mert ki van kötözve. Egy óráig izgatom, mire már tocsog a puncija. Utána berakom és elélvez rögtön, aztán van hogy háromszor is elélvez miközben dugom.
máj. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nőként szeretném tudni. Sajnos még nem találkoztam olyan pasival aki egyáltalán tudta volna mi is az az előjáték.
máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm van, hogy elveszti az érzést, aztán dugás közben meg visszajön az ihlete. Pedig nem csinálom másképp, mint amikor úgy néz ki, hogy tényleg élvezi. Meg aztán dugás közben is meg lehet néha állni egy kicsi mást is csinálni.
máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy miből áll az előjáték.
máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha izgató, hatással van, akkor nem lehet megunni.


(Ha meg szar, az nem hozza meg a kedvem ahhoz, hogy betegye 🤣)

máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem arról van szó, hogy megunom, végig jó, és előjátéktól (ujjazás, nyalás, vagy magamat ujjazom, miközben szopom) is szívesen elmegyek, de lássuk be, ha beteszi az kielégítőbb. Ezért kérem egy idő után, hogy hagyja abba.
máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Popsi
máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megunom egy idő után.
máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!