Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kevés az olyan ember,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kevés az olyan ember, legfőképpen férfi, akinek a gyengéd, odaadó, meghitt szerelmeskedés tetszik, és ezt a fajta szexet csinálja, és nem tartják unalmasnak?

Figyelt kérdés
máj. 31. 14:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#13 Nem vagyok agybeteg,sem férfigyűlölő,sem idegroncs,nem fordulok szakemberhez,hiszen nincs miért.Amiket írtam,azok nem hülyeségek,nekem van igazam. Barom.
jún. 2. 10:06
 22/26 anonim ***** válasza:
Értem. További sok sikert az életben...
jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%
Én nem nézem le a kérdezőt, de mondjuk az hogy a kérdezőnk azt sem tudja belőni kinek melyik hozzászólására válaszol, az elég árulkodó. Fura
jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem figyeltem, melyikre válaszoltam, amikor címeztem a választ. Hát, itt van a baj, nem kevés. Azért arra nem számítottam, hogy egy agybeteg, férfigyűlölő idegroncs fogja rám vetíteni a hülyeségét. :D Röviden: szerintem szakemberre van szükséged...


Tegnap 23:29

jún. 2. 11:22
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy ez miért lenne fura
jún. 2. 11:23
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is azok közé tartozom akik nem unják, ha akár egy órán át még mindig csak csókolózás és simogatás van, csukott szemmel. Kevés nővel tudtam így egymásra hangolódni, viszont azok között volt, aki azt mondta h számára ez hiánypótló, korábban nem volt része ilyesmiben.
jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!