Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lánnyal lesz egy sima...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal lesz egy sima ruha fotózásunk ahová miattam került be lefeküdthetek vele miután kész vagyunk?

Figyelt kérdés
Mert csak nekem köszönheti, értitek.

máj. 30. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
???? Nem?
máj. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas vagy. S mi van ha miattad került be, de ő fogja kikaparni a gesztenyét. Vagy ezért örökké hálásnak kellene lennie? A fél baráti társaságomat (lányok, nők) már végig b.szh.ttam volna ilyen alapon. Mert mindegyiknbek segítettem állást találni, nem is akármilyeneket.
máj. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Aztán belelóg a kezed a bilibe.
máj. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
hát nem tudom sztem meg magának köszönheti... egy csúf nőt nem fognak fotózni intézheted te bárhova
máj. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem
máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 nb2019 ***** válasza:
100%

Ennyiből nem eldönthető.


Ha ő amúgy is a párod, akkor ha ő is akarja én nem állok közétek.

Ha nem a párod, de megkívánjátok kölcsönösen egymást, akkor szintén miért is ne, ha bejön mindkettőtöknek az (egyéjszakás) kaland.


Persze ha arra gondolsz, hogy a lekötelezetted lett, és hálából feküdjön le veled, akkor nagyon rossz az irány...

máj. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feltéve, hogy ő is akarja.
máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkától eltekintve is lefeküdne veled, akkor igen.

Ha egyáltalán nem vesz férfiszámba, vagy van párja, vagy bármi más ok miatt barát zónába rakott, akkor az esélyed erősen közelít a nullához.

A segítséged miatt a munka kapcsán pedig max egy kávéval, vagy egy tábla csokival tartozik neked. Azt ne gondold túl.

máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha modell akkor úgyis a fotós fogja hamarabb meg....
máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!