Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen érzés, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen érzés, ha dugnak titeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy bizsergés, csikis érzés, forró érzés, stb. Milyen szavakkal tudnátok leírni?

Kort is írjatok, CSAK lányok válaszát várom.

F



máj. 28. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt nem lehet szavakkal leírni. Te hogy magyaráznád el, hogy mit érzel szex közben? :D Nehéz bármihez is hasonlítani, amit egy férfi is érezhet.
máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, nekem is nehéz fiúként leírni. De talán úgy tudnám mondani, hogy felrobban a farkam. :)
máj. 28. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez tipikusan olyasmi, amit szavakkal nem igen lehet tényszerűen leírni, ezt érezni kell, illetve ez egy olyan dolog, ami nagyon változatos tud lenni. Három éve ugyanaz a férfi a párom, mégse ugyanazt érzem minden szexelésünk alkalmával.

Néha bizsergető, néha feszítő, néha simító, néha szinte már fáj, néha gyors, néha lassú. Közel sem azonos, bár az biztos, hogy csikisnek még sose éreztem.

25/N

máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Feszít. Forró. Izgató. Jó. Néha fájó. Izgalmas. Bizsergős. Ingerel.

Élvezetes.

máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
#4 semmilyen hangzatos szó nem írja le pontosan ezt az érzést :D
máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a világon.
jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Mennyire jó is lehet a nőnek a szex ha itt is többen leírják hogy FÁJ

és mégis csináljátok

Azt a kva

szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.
szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!