Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Krúbi az álompasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krúbi az álompasi?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 20+ nők véleménye érdekelne?

máj. 28. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Ha tinilány lennék talán
Fúj
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Atya világ egyáltalán nem.
máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számomra nem, de biztos van olyan, akinek tetszik.
máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen erdekes hogy mennyit tud dobni a hirnev egy teljesen atlagos kinezetu sracon.
máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván a kérdés egy poénnál nem ér többet...

Bár a szombati fellépésén, épphogy csak a bugyik nem repkedtek, de sikítoztak azért érte rendesen 😅

máj. 28. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Barmelyik 28 eves atlagos srac akit az utcan latsz hirtelen ugyanilyen jo pasi lenne ha akkora zenesz lenne mint krubi. Persze vannak olyan sztarok akik hirnev nelkul is nepszeruek lennenek a lanyok korben mert olyan alkatok (bruno spacc, justin bieber)
máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Krúbi nagy műsort nyom le az tuti.

Hihetetlen volt.

Hát akiket említesz szerintem nem nagy számok...

Pedig én férfiként is megmondom ha jól néz ki valaki. Bár azok is többnyire külföldiek.

máj. 28. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Krúbi nem átlagos, kicsit jobb képűbe, meg van hogy az átlagnál sokkal jobban ki van pattintva… Illetve azok a kékszemek sem olyan nagyon gyakoriak.


De azért a kifejezetten jó pasitól nagyon messze van, akik annyira nagyon rajonganak érte, azok a hírneve miatt, illetve a zenéi miatt.


Szerintem elég jót tenne neki, ha leborotválná azt az ízét, vagy teljesen vagy inkább csak borostát hordana.

máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Külsőre jó de nem lennék vele
júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!