Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek a szenvedél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek a szenvedélyes csókolózást?

Figyelt kérdés

máj. 26. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Persze! Ki nem? Attól jó nedves lesz a nunim! És beindulok...
máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindig szerettem, de nekem valahogy nehéz olyan partnert találni, akivel ez jól megy köztünk. Már nem lány vagyok, hanem harmincas nő, ebben a korosztályban sok férfi túl kiégett már ehhez is vagy nem tudom... Tinikorban mintha jobban menne nekik, aztán gondolom, ahogy egyre többet tapasztalnak, egyre extrább dolgokra vágynak, ez meg úgy elsikkad...
máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Legjobb.

Debrecen környékéről írjatok.

35f

máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak azt szeretem, olyan jó érzés számomra hosszan, percekig csókolózni, nyelvvel. Nekem is ettől nedvesedik igazán a puncim.
máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, nagyon szeretem. Nekem is nedves lesz tőle a puncim, és imádom ha csókolózás közben elkezdi simogatni a párom.
máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem. Teljesen beindulok tőle. Egy jó csók a legfontosabb a szex előtt
máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom.
máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon keves lany tud igy csokolni...sajna.
máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!