Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet ilyen valóságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen valóságos egy álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy szexeltem egy régi ismerősömmel,de olyan valóságos volt mikor smároltunk mintha igazából lett volna.Meg amikor lepippantott az is olyan volt mint az igazi.Mikor felébredtem még a nyálam is folyt,utána nyomni kellett egy hokimeccset.🤣

máj. 26. 06:49
1 2
 1/11 Sz.Árpád ***** válasza:
Nekem is néha megesik. Imádom 😊
máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen régebben többször, de most néhány hónapja is előfordult. Olyan álmaim voltak, random csaj ismerősökkel (kolléganő, szomszédcsaj, ilyesmi), akiket sosem láttam meztelenül, de álmomban teljesen részletesen mindent levetített az agyam, elképzeltem milyen a melle, a puncija, végigcsókolgattam, tehát minden az utolsó részletig. És az a durva, hogy most is emlékszem ezekre, epdig általában nem emlékszem az álmaimra. Legutóbb mikor volt ilyen, arra ébredtem, hogy mindjárt szétrobban a farkam, rántottam rajta néhányat, és olyan remegős orgazmusom volt, hogy azt hiszem azóta sem volt olyan. Én sem tudom mi okozza ezeket, és azt sem, hogy tudnék gyakrabban ilyeneket álmodni.
máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem álmodni kellene, hanem tevékenykedni. A lusta disznók álmodoznak csak. 🤣
máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
3-assal egyetértek!
máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Értelmes válaszok. Ja nem... Rendes álomról volt szó, tudod olyan, ami tudatalatt van, nem kontrollálod.
máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# a cinizmusod kaki. Fiatal kis rigó vagy. Látszik. Tudhanád, hogy változó dolog ez. Valószónűleg életed során pár alkalommal létezik ilyen. Igen. Tudat alatt. Ahogy idősödik az ember annál kevésbé emlékszik az álmára, meg lesz életszerű. A fiataloknál fordulhat ilyen elő. Sajnos a pasik ezért is halnak meg szexuálisan is 40 felett.
máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jólvan Pistike, holnap újra iskola lesz, ülj el egyes..
máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még érdekesebb esetem volt mert még szűzként álmodtam olyan valóságos szexet, hogy amikor igazából szexeltem akkor döbbentem rá, hogy tökéletesen úgy álmodtam meg ahogy a valóságban történik. Még azt is teljesen valóságosan éreztem ahogy az óvszert lehömbörgetem a farkamon pedig akkor még nem tudhattam milyen egy óvszer. Az álom egy nagy misztikum.
máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem van ilyen.😀Amúgy 28 vagyok.
máj. 26. 14:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Szoktam tevékenykedni is amúgy csak már szingli vagyok és nincs már alkalmam napi 2-3 menetre mint régen.
máj. 26. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!