Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagy farkam van és elküldöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy farkam van és elküldöm egy ismeretlen bombázó csajnak lehet hogy lesz majd kedve velem ágyba bújnia?

Figyelt kérdés

máj. 25. 08:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb nő UTÁLJA, ha faszokról kapnak képeket és pont az ellenkező hatást váltod ki belőle, mert arra fog gondolni, hogy egy nagy büdös prosztó már megint csak a farkával felvágni.
máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
Tapasztalatból mondom, hogy lesz. Társkereső oldalakon próbálkozz, közösségi oldalakon ne ezzel kezdjél.
máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és remélem egy néger nagyfarkúval érkezik, aki jól seggbe basz..
máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én kaptam már párat de soha nem az jutott eszembe hogy ágyba bújjak az illetővel 😅 egyik sem izgatott fel igazán
máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Aki farokképet küld az egy primitiv bunkó
máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem elküldheted.
máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan tirpák vagy öcsém. Nagy gond van a fejedben. Lehet, hogy nagy a répád, de az eszed biztosan kicsi. Felnőtt testben gyerek ész. Bár nem tudom mennyi idős vagy, de tulajdonképpen mindegy is. Ha fiatal vagy azért, ha meg idős, azért..! Nem a farok körül forog a világ. Mondom ezt úgy, hogy nekem is nagy a buzogány, de eszembe se jutna farkas fotót küldeni bárkinek

is. Max.ha ő kéri. És főleg nem ismeretlen csajnak...

máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egy mar kuldtem farkas fotot csajnak, az mondja aranyos

Egy szurke farkas volt rajta 🤣

máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!