Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Voltatok már valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Voltatok már valaha prostinál? Mi a jó benne? Nem undorodtatok?

Figyelt kérdés
máj. 21. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam.

Jó volt, szingli voltam.

Mi a jó benne?

Minden.

Egy fínom puha női test nagyon jó.

Plusz szexi fehérnemű vagy akármi.

Határ a pénztárca tartalma...

máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én annyira szeretek őket, hogy egyszer majd onnan nézek feleséget is… Ha lesz elég pénzem rá, de jó motiváció, hogy többet keressek.


Amúgy van pár intelligens lány, akikkel nagyon őszinte kapcsolatot lehet kialakítani, simán beszélnek durva gyengeségeikről, mivel nem céljuk a személyiségükkel lenyűgözni, arra a testüket használják… Amíg fizetek nekik a szexért, nem érdekli őket hogy mit gondolok róluk, nekem ez tetszik, mert egy “átlag” lány soha nem lenne őszinte egy csomó dologban.

máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó,hogy hamvas 18-as csajokkal is szexelhetsz.

Vagy amilyenhez épp kedved van.Volt egy időszakom amikor kimondottan idősebb,40-50-es prostikhoz mentem.


Undor csak néhány alkalommal fogott el,általában a környezet miatt.

máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!