Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fétisek közül miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C63 Brabus kérdése:

A fétisek közül miért a lábfétis a legismertebb?Miért nem szeretik a nők?ha pl magassarkú cipő viselése után kényeztetik làbát?lábfétises férfiaktól sok nő undorodik?Miért titkolja sok férfi?Miért kell szégyellni férfiaknak?

Figyelt kérdés
Személy szerint imádom a magas sarkúba bujtatott szép női lábakat. 😍

#magassarkú #lábfétis #magassarkú cipő #ha pl magassarkú cipő viselése után kényeztetik làbát
máj. 12. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezt szerintem a közösségi média viszi el rossz irányba. Ha nem lenne ennyi rossz indulatuság neten akkor minden nő nyitottabb lenne a témához.

De szerencsére párom nyitott erre és akármikor kedvez számomra ebben a témában. Főleg nyáron egy séta után leveszem róla a szandált és a finom kis 10 Den-es harisnyás lábát imádom kényeztetni.

máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezen csak azok a nők lovagolnak, akiknek csúnya vagy igénytelen a lába. Én még olyat nem láttam, hogy egy szép, igényes lábfejű nő vergődne ezen.
máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy olyan dolog, hogy szerintem sokan nem is ismerik eezt a dolgot, csak a "Juci testvérének az anyjának a finának a feleségének a kutyája mondta" szinten ismertek ezek a dolgok, így mindenki mindenféle h*eséget elhisz a témáról, így ódzkodik tőle mindenki. Azonban:

Ha "az épp aktuális pasim" előjön a témával akkor "természetesen" elfogadom, de amúgy játsszom a "Fúj, undorodom a fétisesektől!" témát..

Játszmás ez a mai magyar tásadalom 1000-el.

máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem mondanám a legismertebbnek, inkább csak a legkiakasztóbbnak. Egy szoros tűsarokba pikk-pakk beizzad a láb és a harosnya nem hogy nem segít, még ront is a dolgon. Kész melegágya a baktériumoknak, aztán hajrá lábszag. Lehet hogy téged ez izgat, a nők többségét azonban nem.


Gondolkozzál már kérlek. Van ami téged nem izgat. El tudnád játszani beleéléssel, hogy juj de szexi és de beindultál, ha egyszer zavar? Ugye hogy nem.

máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hat sztm pedig a legismertebb, a legvitatottabb.

Magàt a fétis szót se nagyon használják másra. Fenèkfétis, cicifétis. Ezekrol nem nagyon hallani. En pl a női fenékről vélekedtem negativan, mint sokan a labrol. A fenék se mindig illatos 😏

máj. 12. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nekem szerencsém van. A feleségem ha egész nap hordja a magassarkú csizmát, vagy egyéb hasonlót, akkor sem lesz lábszag. Nincs gomba, bőrkeményedés, ápolt. Ez lehet akár genetika. Szereti, ha kényeztetem és szívesen játszik velem a lába. Sajnos kifogtam már lábszaggal rendelkező nőt is. Na az nem volt éppen vágykeltő.
máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyszer igy mondta a barátnőm: " ha látom hogy igazán szeretsz akkor bármit megadok neked"

Egy percig nem volt ellenkezés a lábfétissel

Pedig ő az a fajta volt hogy a láb az nem egészséges hogy nyalva legyen stb.. de azt mondta ha én akarom azt csinálok ami jól esik

Rettenet más ez minden nőnél, össze-vissza

máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Buta kérdés de mi az a lábfétis?
máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mindent? amit én nem akarnák nem adnám meg milyen nő ez
máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokan végletesek. A lábfétisnek is vannak fokozatai. De sok nő úgy gondolja hogy biztos csak a lábszagra gerjed a pasi, koszosan kívanja stb. Erre persze az extrémebb lábfetisesek, kamusok rá is tesznek egy lapáttal a neten: csak a több napos mosatlan láb a jó, cipőtalpnyalás stb.

Ha egy kezdő lány, nő, belefut több ilyenbe persze, hogy elmegy a kedve, megpróbálni se akarja. Illetve sokan alárendelt szerepet rögtön hozzá kötik, és akkor már nem pasi a szemében.

Nem egyszerű sajnos ezt megélni. Valóban kevés nő hallgatja meg az ilyen pasit.

máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!