Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként honnan tudhatom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként honnan tudhatom hogy szeretné-e valaki hogy orálisan szexeljünk?(én csinálom) Minden pasi szereti ezt ?

Figyelt kérdés

Párszor kerültem már ilyen helyzetbe, és nem tudtam hogy örülne neki a partnerem vagy inkább undorítónak tartják egyesek és ribinem gondolnak ha megcsinálom.

Mi a véleményetek?



máj. 8. 12:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy ha szájjal dolgoznál rajta? Szerintem ha nacin keresztül látható/érezhető, akkor tuti akarják.
máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, nem sok férfi van,aki nem szeretné. Én is szeretem, de nyalni jobban.
máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden egészséges pasi imádja. Téged meg imádna...mármint, hogy szereted csinálni. F.
máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen kapcsolatban vagytok, mivel nem írtad le, de általában a kommunikáció egy fontos dolog az olyan emberek között akik szexelnek egymással.


A legtöbb férfi szereti és örülne is és valószínűleg nem fog ezért rosszat gondolni rólad. (Én pl pont nem szeretem, de nem azért mert undorítónak tartanám vagy emiatt rosszat gondolnék a másikról.)


A véleményem csak annyi, hogy ne random embereket kérdezgess inkább erről, hanem azt a személyt akinek csinálod.

máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi imàdja...
máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csókolgasd végig a hasát lefelé haladva ,és amikor közel érsz,kérdezz rá hogy: szeretnéd? :)
máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan férfi aki nem szeretné, sőt. Olvastam itt régebben, hogy van olyan pasi, aki nem szereti, de ez 10.000ből 1 kivétel.
máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasik túlnyomó többsége szereti. Beszélgess vele a szexről, hozd szóba az orális szexet és akkor kiderül.
máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb pasi szereti, szeretné. Nekem sajnos nem szereti a párom, igy mashogy oldom meg.. 48F
máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint ez ma már természetes, ha nem, az inkább szokatlan. De értem a gondod, hátha azt gondolja, hogy mindenkinek bekapod, akivel összekerülsz (ami általában így is van). Szerintem tedd amit szeretnél, és ha emiatt ribinek tart és lelép, akkor jobban jártál. Ez is egy szintmérő faktor.
máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!