Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarna ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a barátnőtöknek sok partnere lett volna előttetek?

Figyelt kérdés
máj. 5. 20:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem sőtt örülnék neki pláne ha őszintén beszélne róluk,nem játszaná az ártatlant.
máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Szexpartner vagy kapcsolat? Előbbi kevésbé zavarna, mint az utóbbi. Az valahogy arról árulkodna, hogy valami nem oké vele, de szexelni mindenki szeret ¯\_(ツ)_/¯
máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%
Az enyémnek sok van, nagyon tetszik.
máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekel, mert ha ilyen alapján válogatnék, soha nem jutnék nőhöz. Megváltoztatni meg Nem lehet.Legalább jól be van járatva, tud jónéhány dolgot. Ha meg velem marad, az meg egy jel arra hogy lehet nem is vagyok olyan sz.r.
máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Sok szexpartner
máj. 5. 20:34
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem mivel nem lenne a barátnőm, már előtte kibukna, hogy más az értékrendünk.
máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
52%
Nem, de nem is venném feleségül.
máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleg is ez a helyzet, persze relatív, az én 6-omhoz képest sok a 10 is...
máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is sok volt, szóval nem zavarna. Sőt pont ezért találnánk meg a közös hangot jobban az ágyban is. Egy "jaj csak két barátom volt eddig és amúgy nagyon visszafogott vagyok" lánnyal amúgy se túl közös lenne köztünk az ágyban.

Kinek-kinek mit keres. A #6-os eltalálta a lényeget! Aki visszafogott partnert annak az érték ha nem, vagy alig volt partnere, aki nyitottabban éli meg a szexualitását az meg pont hogy nem jönne ki jól egy kevés tapasztalattal, partnerrel rendelkező féllel.

máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a sok. Van akit 2 is zavar, van akit 50 sem.
máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!